logo UNIFORM
ozdobná linka UNIFORM
vydavatelství inzertních periodik
navštívených stránek: 29806336 | 2018
Katalog firem Uniform - reklamní banner

Na bytě nešetřete

Na bytě nešetřeteNa bytě nešetřete

 

Na spoustě věcí lze ušetřit. Někdy jsme ochotni slevit ze svých požadavků, protože to pro nás není až tak důležité nebo se jedná o něco, co nepoužíváme tak často. Náruživý motorista, který tráví v autě většinu dne, bude chtít kvalitní a bezpečný vůz, který mu zajistí dostatečný komfort a bezchybnou funkčnost.
 
Užívá-li někdo auto jen na víkendové vyjížďky a to pouze v létě, je asi ochoten leccos oželet. Lze ušetřit i na oblečení, počkat si na sezónní výprodeje, nebo na dovolené, kterou lze zakoupit na poslední chvíli, přestože výběr už může být omezený. Mnohdy lze ušetřit nemalé peníze už jen tím, že se vzdáte věhlasné značky a dáte si práci, abyste našli podobné a kvalitou srovnatelné „no name" zboží.

 

 

Jsou však oblasti, kde se šetřit, natož pak slevovat ze svých požadavků, rozhodně nevyplatí. Mezi takové patří nový byt. V novém bytě budete trávit spoustu času, prožijete v něm nejhezčí chvilky se svými nejbližšími, vaše děti v něm budou vyrůstat, vy v něm zestárnete, budete v něm zkrátka žít. A život máme pouze jeden, nemá smysl si ho kazit. Nikdo se nechce vracet každý den do bytu, kde se necítí dobře, ať už ho trápí nedostatek místa, věčné šero či nepřetržitý hluk z hlavní ulice pod okny.

 

 

Vybírejte nový byt dobře. Zvažte všechna kritéria, vytyčte si priority a z nich neslevujte. Ustoupíte-li v něčem, co je pro vás opravdu důležité, po zbytek života si budete vyčítat, že jste tenkrát měli...

 

Ať už je vaším snem světlý a vzdušný moderní byt v novostavbě, luxusní byt v centru Prahy s prostornou terasou či tichý byt v klidné lokalitě s výhledem na řeku či do lesa, jděte si za tím. Ušetřit pak můžete třeba na vybavení, které lze relativně snadno obměnit i později. Byt vám už zůstane napořád (pokud se nechcete opět stěhovat).

 

Zdroj:http://www.pressweb.cz


 
tisk/poslat emailem
Články k oboru
Katalog firem Uniform - reklamní banner
 
 
 
Spolupracujeme:
logo Pressweb logo Pořadatel veletrhů: ABF, a.s. logo Cestovatelé Lucie a Michal logo Divadlo Na Fidlovačce logo Cykloknihy logo peníze
logo Život dětem logo Nakladatelství Grada logo Terinvest logo Divadlo U 22