logo UNIFORM
ozdobná linka UNIFORM
vydavatelství inzertních periodik
navštívených stránek: 29806338 | 2018
Katalog firem Uniform - reklamní banner

Hlavně velká okna

Hlavně velká okna

 

Vždy mě znovu udiví, když vidím nově postavený rodinný dům a ve zdi pouze pár malých okýnek. Nedovedu pochopit, že si někdo nechce do bytu pustit tolik světla, kolik jen je možné. Chápu to v zemích, kde po většinu roku panuje horké počasí, před kterým je potřeba se maximálně chránit, ale v našich klimatických podmínkách? Vždyť světlo nám dodává energii, řídí biologický rytmus našeho těla, naplňuje nás optimismem a dobrou náladou a v neposlední řadě pozitivně ovlivňuje nejen naši výkonnost, ale i samotný interiér. Opticky zvětšuje prostor, který zároveň nádherně prosvětluje a rozjasňuje.
 
V moderních bytech a domech nesmějí dle současných architektonických trendů chybět velké prosklené plochy nebo dokonce celé prosklené stěny. Developerské projekty v Praze nabízejí nové byty v centru, kde jsou samozřejmostí velká francouzská okna, která bytu nejen dodají punc luxusu, ale také zajistí interiéru dostatečnou vzdušnost a lehkost. Rezidence v centru Prahy navrhují přední architekti, kteří světlo a prosklené plochy maximálně využívají jak v exteriéru budovy, tak i v interiérech moderních bytů. Velkou konkurenční výhodu získávají nadstandardní byty, které kromě samotných velkých oken nabízejí i jedinečný výhled. Ať už jde o výhled na řeku, do zeleně či na panorama Hradčan, jde-li o luxusní byty v centru Prahy.

 

 

Denní osvětlení je závislé na mnoha faktorech.

 

Roční období, denní dobu či aktuální počasí asi nezměníte, můžete však ovlivnit velikost oken, proporce obytných místností, vnitřní výmalbu a stavíte-li sami, tak i rozestupy jednotlivých budov, výškovou úroveň stavby vzhledem k okolní zástavbě a terénu nebo vegetaci v bezprostřední blízkosti.

K osvětlení interiéru lze kromě oken fasádních, střešních, doplňkových či ve vikýři využít i světlíky a světlovody, které dovedou vést světlo až do vzdálenosti několika metrů.

 

 

Denní světlo vám nic nenahradí. Proto, ať už hledáte nový byt v centru Prahy nebo stavíte rodinný dům mimo město, nepodceňujte velikost oken. Volte velká okna a zajistěte si tak dostatek přirozeného světla pro život.

 

Zdroj:http://www.pressweb.cz


 
tisk/poslat emailem
Články k oboru
Katalog firem Uniform - reklamní banner
 
 
 
Spolupracujeme:
logo Pressweb logo Pořadatel veletrhů: ABF, a.s. logo Cestovatelé Lucie a Michal logo Divadlo Na Fidlovačce logo Cykloknihy logo peníze
logo Život dětem logo Nakladatelství Grada logo Terinvest logo Divadlo U 22