logo UNIFORM
ozdobná linka UNIFORM
vydavatelství inzertních periodik
navštívených stránek: 29805577 | 2018
Katalog firem Uniform - reklamní banner

Realitní kanceláře nabízí více než prodej a pronájem nemovitosti

Realitní kanceláře nabízí více než prodej a pronájem nemovitosti

 

Při zběžném pohledu působí aktuální trh s nemovitostmi přesyceně. Není tomu tak. Pravdou je, že současná nabídka bytů, domů i pozemků k prodeji je špatná. Výběr i samotnou koupi nemovitosti navíc značně omezují příliš vysoké ceny. Pokud někdo chce najít bydlení podle svých představ a za slušnou cenu, vyplatí se, když se obrátí na realitní kancelář.

 

 

Realitní kanceláře mají jednu zásadní výhodu, stejnou jako všichni specialisté. Vyznají se v oboru lépe než běžní lidé. Jistě i mezi realitními kancelářemi existují ty dobré, ty průměrné a ty špatné. Je třeba si vybrat takovou realitní kancelář, která má dobré zázemí, historii a pověst. Ale to je stejné, jako ve všech oborech či řemeslech. Ostatně i dobrého truhláře si musíte vybrat, že?

 

 

My se ale nebudeme zabývat tím, jak si vybrat nejlepší realitní kancelář Praha, ale tím, jaké služby můžete v ideálním případě získat a ušetřit si tak mnohé starosti. A že jich není málo.

 

 
 
Proč chtít méně, když můžete mít vše?
 
 
Už dávno neplatí, že práce realitní kanceláře končí podpisem kupní či nájemní smlouvy. Konkurence mezi realitními kanceláři, zejména ve větších městech, je značná, a pokud chce některá z nich vyniknout, musí nabídnout více než ostatní.

 

 

 

Opravdu dobré realitní kanceláře poskytují individuální přístup šitý na míru každého zákazníka. Pyšní se dlouholetými zkušenostmi, perfektním znalostmi trhu a vynikajícím týmem profesionálů, který je schopen postarat se o jakoukoliv nemovitost. Nás tedy bude zajímat to nejdůležitější, co realitní kanceláře mohou nabídnout.

 

 

Realitní služby - základní službou, kterou zákazník očekává, je to, že mu realitní kancelář pomůže prodat či pronajmout nemovitosti nebo mu pomůže vyhledat nemovitost podle jeho přání a požadavků. Správná realitní kancelář se svým zákazníkům věnuje a průběžně je informuje o stavu obchodu.

 

 

Finanční služby - ne každý si chce vše zařizovat sám nebo jednat s různými společnostmi. Kvalitní realitní kancelář pro svého zákazníka zajistí vše včetně efektivního financování nemovitosti. Má své vlastní finanční poradce, kteří zajišťují nezávislé a odborné poradenství, úvěry a hypotéky.

 

 

Tým odborníků - realitní kancelář o jedné osobě může znamenat, že ona osoba je génius. Lepší však je, pokud v realitní kanceláři narazíte nejen na zkušené realitní makléře, ale také na šikovné asistentky, právníky, odhadce, účetní, hypoteční a daňové poradce i pojišťovací specialisty. Můžete si být jistí, že se vám dostane profesionálních služeb od profesionálů.

 

 

Ostatní služby - to není vše. Realitní kanceláře zajišťují praktické a užitečné služby spojené s prodejem či pronájmem nemovitosti. Typickým příkladem je „profi pronájem". Na základě vzájemné dohody se realitní kancelář stará o pronájem nemovitosti. Pronajímatel se o byt nemusí nijak starat a na jeho účet mu pouze chodí peníze.

 

 

Pokud tedy hledáte opravdu dobrou realitní kancelář Praha, ptejte se a zajímejte se o vše, comůžete obdržet. Pokud takovou najdete, ubydou vám starosti, a naopak vám zbude daleko více času na vaši vlastní práci a koníčky.

 

Zdroj: http://www.pressweb.cz


 
tisk/poslat emailem
Články k oboru
Katalog firem Uniform - reklamní banner
 
 
 
Spolupracujeme:
logo Pressweb logo Pořadatel veletrhů: ABF, a.s. logo Cestovatelé Lucie a Michal logo Divadlo Na Fidlovačce logo Cykloknihy logo peníze
logo Život dětem logo Nakladatelství Grada logo Terinvest logo Divadlo U 22