logo UNIFORM
ozdobná linka UNIFORM
vydavatelství inzertních periodik
navštívených stránek: 29805570 | 2018
Katalog firem Uniform - reklamní banner

Nejlépe se prodávají dokončené byty nebo byty v projektech těsně před kolaudací

Nejlépe se prodávají dokončené byty nebo byty v projektech těsně před kolaudací

 

Společnost BEMETT, a.s., jeden z předních českých rezidenčních developerů domů a bytů, oznámila, že v jednom ze svých posledních projektů ve Vinoři doprodala byty pouhé dva měsíce po kolaudaci.

 

bemett

Současná situace na trhu hypoték vede zájemce o nové bydlení k větší obezřetnosti. Snaží se minimalizovat rizika například pořízením již hotového bydlení nebo investice do bydlení téměř dokončeného.

 

bemett

Tuto skutečnost dokazují statistiky developerské společnosti BEMETT, a.s., vycházející z provedeného hodnocení projektů výstavby nových bytů. Společnost v únoru letošního roku dokončila výstavbu 176 nových bytů v Praze 9 - Vinoři, lokalitě „Na Dlouhých". Pouhé dva měsíce po kolaudaci byly všechny byty vyprodány. Ceny těchto bytů začínaly již na 38 tisících Kč za m2 a řadily se tedy mezi levnější pražské projekty.

 

 bemettDavid Tisoň, místopředseda představenstva se k výsledkům statistik vyjádřil: „Potvrzuje se skutečnost, že zájem klientů o levné a zároveň kvalitní byty v novostavbách přetrvává i v době finanční krize. Klienti jsou však opatrnější, investují především do hotového bydlení nebo bydlení před dokončením." K doprodeji bytů navíc pomohla také „bezpečná hypotéka", pojištění proti ztrátě zaměstnání, kterou společnost Bemett od dubna nově hradí všem svým klientům.

Stávající statistika zahrnuje i výsledky dalších projektů společnosti BEMETT, a.s. Během následujících dvou měsíců by měly být zkolaudovány nové byty v Praze 10 - Uhříněvsi, které jsou již nyní z 90 % vyprodány. Zájem o dokončené byty se stejně tak jako v Praze projevuje i na Moravě. Pouze sedm posledních bytů zbývá ke koupi v nabídce již zkolaudované II. etapy výstavby bytů v Popůvkách u Brna. Kolaudace III. etapy je plánována na letošní léto.

Budoucí majitelé nových bytů rozhodně mají z čeho vybírat. Zdá se, že momentální situace na trhu s běžnými byty, kdy se někteří developeři dočasným poskytováním různých slev a bonusů snaží trh s byty oživit, lze využít k pořízení nového bydlení za příznivých podmínek.

V případě zájmu o další informace kontaktujte, prosím:

Kateřina Wheeler, Euro RSCG Public Relations, Expo 58, Letenské sady 1500, 170 00 Praha 7

T +420 220 397 691, F +420 220 397 601 M +420 724 639 112

E katerina.wheeler@eurorscg.cz

O společnosti

Společnost BEMETT, a.s., působí na českém realitním trhu již devátým rokem. Za dobu své existence úspěšně dokončila a předala svým zákazníkům přes 1000 bytů a rodinných domů, a to ve všech regionech ČR. Snahou společnosti je nabízet cenově dostupné bydlení v Praze, Brně a jejich příměstských lokalitách s dobrou dopravní dostupností. Více informací naleznete na http://www.vasebyty.cz/ a http://www.bydlenibrno.cz/.

Zdroj:www.vasebyty.cz
 

 


 
tisk/poslat emailem
Články k oboru
Katalog firem Uniform - reklamní banner
 
 
 
Spolupracujeme:
logo Pressweb logo Pořadatel veletrhů: ABF, a.s. logo Cestovatelé Lucie a Michal logo Divadlo Na Fidlovačce logo Cykloknihy logo peníze
logo Život dětem logo Nakladatelství Grada logo Terinvest logo Divadlo U 22