logo UNIFORM
ozdobná linka UNIFORM
vydavatelství inzertních periodik
navštívených stránek: 31928244 | 2019
Katalog firem Uniform - reklamní banner

V Libni vyroste unikátní designový bytový dům

V Libni vyroste unikátní designový bytový důmV Libni vyroste unikátní designový bytový dům

 

V sousedství nákupního centra Galerie Harfa v pražské Libni vyrůstá unikátní designový bytový dům Harfa Design Residence. Aktuálně se dokončují práce ve stavební jámě. Celá stavba pak bude hotova v září 2020. Z první etapy bylo již prodáno 60 procent všech nabízených jednotek z první etapy. Od 1. října mají zájemci o designové a metropolitní bydlení možnost vybírat z dalších 83 bytů a ateliérů, a to zejména menších dispozic, které jsou ideální příležitostí také pro investory. Kromě vysoké kvality provedení a luxusního vybavení totiž Harfa Design Residence splňuje i vysoké nároky na dopravní dostupnost. Nachází se totiž jen pár minut chůze od metra Českomoravská. Navíc pronajímatelům nabídne i non-stop recepci, díky které bude možné využít řadu doplňkových služeb souvisejících s pronájmem.

 

 

Harfa Design Residence vyrůstá v pražské Libni, v sousedství moderního nákupního centra Galerie Harfa. Rodí se na místě, kde se původní činžovní zástavba potkává se současnou moderní architekturou. „Jsem přesvědčena, že tento mimořádný bytový dům svým pojetím a unikátní architekturou osloví zejména ty zájemce, kteří hledají kombinaci metropolitního bydlení a výjimečného designu,“ řekla výkonná ředitelka Central Group Michaela Tomášková.

 

 

Architekti navrhli dům s unikátní designovou kovovou fasádou, která se citlivě doplňuje se skleněným zábradlím na prostorných balkonech a terasách. Harfa Design Residence ale nevypadá skvěle jenom zvenku. Noví majitelé se mohou těšit na špičkovou kvalitu také v interiéru. Designové luxusní provedení v sobě zahrnuje například prvotřídní dřevěné podlahy nebo kvalitní posuvná hliníková okna s trojskly. Chloubou každého bytu potom budou luxusní designové koupelny. Samozřejmostí je podlahové vytápění v celém bytě, které se vhodně doplňuje s moderní rekuperací, která v létě dochlazuje až o šest stupňů Celsia a zároveň zajišťuje přísun čerstvého vzduchu i úspory za vytápění. Nejen majitelé bytů, ale i sousedé z okolí jistě ocení restauraci a kavárnu v atriu domu.

 

 

Výhodná investice díky výjimečné poloze

 

 

Harfa Design Residence je u metra Českomoravská a do centra města se lze za pár minut dostat velmi pohodlně i tramvají, jejíž zastávka je přímo před domem. Je tedy zřejmé, že je také skvělou volbou pro investory. Ti si zde mohou vybírat z pestré škály zejména menších bytů 1+kk, které patří mezi nájemníky k nejžádanějším. „Uvědomujeme si, že poloha tohoto výjimečného projektu bude pro investory velmi atraktivní. I proto zde ve stylové vstupní hale vybudujeme recepci s nonstop provozem, která majitelům bytů zajistí dohled nad bezpečností a pořádkem i maximální komfort díky možnosti nejrůznějších služeb,“ doplnila Tomášková.

 

Zdroj:https://www.central-group.cz/


 
tisk/poslat emailem
Články k oboru
Katalog firem Uniform - reklamní banner
 
 
 
Spolupracujeme:
logo Pressweb logo Pořadatel veletrhů: ABF, a.s. logo Cestovatelé Lucie a Michal logo Divadlo Na Fidlovačce logo Cykloknihy logo peníze
logo Život dětem logo Terinvest logo Divadlo U 22