logo UNIFORM
ozdobná linka UNIFORM
vydavatelství inzertních periodik
navštívených stránek: 40996344 | 2020
Katalog firem Uniform - reklamní banner

Novinky, které realitní kanceláře nabízejí

Novinky, které realitní kanceláře nabízejí

 

Realitní kanceláře rozšiřují každým rokem své možnosti o nové a nové služby pro své klienty. Je to výsledkem nejen konkurenčního boje, ale také stále se zvyšujícího standardu a požadavků potencionálních zájemců o realitní služby.

 

 

Zvyšování důvěry i kvality především díky zákonům

 

 

Realitní kanceláře měli dříve neustále pošpiněné jméno různými problémy a podvody, které se kdysi odehrávali. Naštěstí jsou tyto doby dávno pryč a současné realitní kanceláře se svými klienty pracují naprosto seriózně, a navíc jsou neustále pečlivěji hlídány státem. I v letošním roce totiž přišla reforma zákonů o realitním zprostředkování a provádění realitních činností. Díky větším požadavkům na vzdělání a praxi v oboru k získání možnosti podnikat na realitním trhu se takové společnosti jako happyhouserentals.com dostaly ještě více do popředí. Nové zákony totiž jen podtrhují právo a kvalitu podobných realitních kanceláří k práci na trhu.

 

 

Správa činžovních domů, bytů či další služby

 

 

Jednou z největších evolucí na domácím realitním trhu jsou společnosti, které nabízejí správu nemovitostí. Ve zkratce se jedná o soubor jednotlivých služeb, které jsou postaveny na míru podle požadavků a užití konkrétní nemovitosti. Společně s pružností složení služeb je velice přizpůsobivá i konečná cena.

 

 

Správa bytů a domů je službou, kterou ocení většinou menší podnikatelé v oblasti realit či zkrátka majitelé, kteří chtějí nabídnout svoji nemovitost k pronájmu a vyhnout se běžným rizikům s placením či morálkou ubytovaných klientů. Správa činžovních domů je pak speciální služba pro podnikatele, kteří svoje záměry a investice rovnou povznesli na rozsah celých ubytovacích zařízení. Především pro ty je tato služba výhodná, protože napomůže omezení problémů a jejich případnému řešení pomocí profesionálního zastoupení realitních kanceláří.

 

Zdroj:https://www.pressweb.cz/

 

Zdroj foto:http://www.happyhouserentals.com/

 

 
tisk/poslat emailem
Články k oboru
Katalog firem Uniform - reklamní banner
 
 
 
Spolupracujeme:
logo Pressweb logo Pořadatel veletrhů: ABF, a.s. logo Cestovatelé Lucie a Michal logo Divadlo Na Fidlovačce logo Cykloknihy logo peníze
logo Život dětem logo Terinvest logo Divadlo U 22 logo GrilyKrby