logo UNIFORM
ozdobná linka UNIFORM
vydavatelství inzertních periodik
navštívených stránek: 29805325 | 2018
Katalog firem Uniform - reklamní banner

Dokončené byty v Popůvkách u Brna se prodávají se slevou 400 tisíc korun

Dokončené byty v Popůvkách u Brna se prodávají se slevou 400 tisíc korun Dokončené byty v Popůvkách u Brna se prodávají se slevou 400 tisíc korun Dokončené byty v Popůvkách u Brna se prodávají se slevou 400 tisíc korun Dokončené byty v Popůvkách u Brna se prodávají se slevou 400 tisíc korun Dokončené byty v Popůvkách u Brna se prodávají se slevou 400 tisíc korun Dokončené byty v Popůvkách u Brna se prodávají se slevou 400 tisíc korun Dokončené byty v Popůvkách u Brna se prodávají se slevou 400 tisíc korun Dokončené byty v Popůvkách u Brna se prodávají se slevou 400 tisíc korun Dokončené byty v Popůvkách u Brna se prodávají se slevou 400 tisíc korun Dokončené byty v Popůvkách u Brna se prodávají se slevou 400 tisíc korun

 

Developerská společnost BEMETT, a.s. připravila pro zájemce o nové bydlení v Popůvkách u Brna podzimní překvapení. Od 7. září bude na prodej posledních 35 volných bytů v projektu Popůvky II poskytovat slevu z původní ceny bytu ve výši 400 tisíc korun.

„Všechny byty jsou již dokončené a jsou ihned k nastěhování. Tímto krokem chceme budoucím majitelům nového bydlení v projektu v Popůvkách usnadnit rozhodování. Momentálně se jedná o nejlevnější byty v Brně a okolí," uvedl k akci Jan Koubík, marketingový manažer společnosti BEMETT, a.s. Sleva na prodej posledních volných bytů bude platit do 30. října 2009.

 

popuvky1   popuvky2   popuvky3   popuvky4

 

V lokalitě „Nad Rybníkem" vzniklo celkem 126 nových bytů ve 3 bytových domech a 32 řadových rodinných domech. V bytových domech se nacházejí byty s dispozicí 2+kk a 3+kk, řadové domy skýtají byty 3+kk a 4+kk. Přízemním bytům náleží zahrada, byty v prvním patře jsou vybaveny terasou. Nově poskytovaná sleva činí byty ještě atraktivnějšími, např. byt 3+kk o velikosti 77 m2 situovaný v řadovém rodinném domě si bude moci nový majitel pořídit za cenu od 2,115.350,- Kč. Zájemci mohou navštívit vzorové byty o velikosti 3+kk a 4+kk, které byly zařízeny společností JN Interiér.

popuvky5   popuvky6   popuvky7   popuvky8 

Obec Popůvky nedaleko západní hranice Brna se v posledních letech stala oblíbenou lokalitou, zejména díky dobré dopravní dostupnosti, bohaté občanské vybavenosti a širokým možnostem trávení volného času. Výborné dopravní spojení s moravskou metropolí činí z Popůvek konkurenta městských částí na okraji Brna.

 popuvky9  popuvky10

O společnosti

Společnost BEMETT, a.s., působí na českém realitním trhu již devátým rokem. Za dobu své existence úspěšně dokončila a předala svým zákazníkům přes 1000 bytů a rodinných domů, a to ve všech regionech ČR. Snahou společnosti je nabízet cenově dostupné bydlení v Praze, Brně a jejich příměstských lokalitách s dobrou dopravní dostupností. Více informací naleznete na http://www.vasebyty.cz/ a http://www.bydlenibrno.cz/.

http://www.vasebyty.cz/www.bydlenibrno.cz/byty/popuvky-u-brna/nad-rybnikem-bytove-domy/vzorovy-byt


 
tisk/poslat emailem
Články k oboru
Katalog firem Uniform - reklamní banner
 
 
 
Spolupracujeme:
logo Pressweb logo Pořadatel veletrhů: ABF, a.s. logo Cestovatelé Lucie a Michal logo Divadlo Na Fidlovačce logo Cykloknihy logo peníze
logo Život dětem logo Nakladatelství Grada logo Terinvest logo Divadlo U 22