logo UNIFORM
ozdobná linka UNIFORM
vydavatelství inzertních periodik
navštívených stránek: 29806393 | 2018
Katalog firem Uniform - reklamní banner

CENTRAL GROUP zahajuje výstavbu další etapy v Letňanech - za 1,5 měsíce prodáno téměř 100 bytů

CENTRAL GROUP zahajuje výstavbu další etapy v Letňanech - za 1,5 měsíce prodáno téměř 100 bytů

 

Na začátku května letošního roku podepsala CENTRAL GROUP smlouvu na výstavbu dalších dvou bytových domů v lokalitě Nové Letňany v Praze 9. Jedná se o více než 260 nových bytů ve velmi žádané lokalitě, kde se za necelé dva měsíce prodalo téměř 100 bytů. Celkové investiční náklady přesahují 500 milionů korun, celá realizace bude financována zcela z vlastních zdrojů CENTRAL GROUP bez využití bankovního úvěru.

Dodavatelem stavby byla na základě výběrového řízení, kterého se zúčastnilo celkem devět firem, vybrána společnost SKANSKA. Realizace bude zahájena v červnu 2011, dokončení bytových domů proběhne v prosinci 2012. Vybírat je možné z bytů 1+kk až 4+kk. „Jedná se o prodejně velmi úspěšný bytový projekt," říká předseda představenstva CENTRAL GROUP Dušan Kunovský, „Ceny se zde pohybují již od 28.500 korun za metr čtvereční."

Ceny jsou navíc ALL INCLUSIVE. To znamená, že zahrnují DPH i velmi vysoký standard provedení. Bez jakéhokoliv příplatku může klient vybírat z desítek typů velmi kvalitních koupelen. V ceně jsou také plovoucí podlahy, dveře s obložkovými zárubněmi a bezpečnostní vstupní dveře. Součástí bytů jsou i nejmodernější datové rozvody z optických vláken pro vysokorychlostní internet, rozšířené telefonní služby a digitální satelitní televizi. Většina bytů má své vlastní podzemní parkovací stání a úložný sklep.

Bytový komplex vzniká pár minut autobusem od stanice metra C Letňany a jednoho z největších obchodně-zábavních center v České republice. Obchodní centrum Letňany poskytuje dostatek prostoru k nákupům a zábavě. Kromě obchodů, multikina a restaurací nabízí také fitness, sportovní centrum, aquacentrum a zimní stadion. Letňany disponují veškerou občanskou vybaveností. V místě se nachází mateřská, základní i střední škola, pošta, zdravotnická zařízení a veletržní areál. Součástí obytného komplexu bude rozsáhlý centrální park s dětským hřištěm. V blízkosti lokality se buduje rozlehlý mnohahektarový Lesopark Letňany se stezkami pro pěší, cyklisty, bruslaře i běžkaře.
CENTRAL GROUP a.s.
Praha, 17.5.2011

V případě zájmu o další informace kontaktujte Veroniku Ježkovou, tel.: 604 210 490, e-mail: jezkova@central-group.cz. Podrobné informace o společnosti CENTRAL GROUP a její nabídce naleznete na www.central-group.cz, kde je také sekce Informace pro média.
CENTRAL GROUP je největším rezidenčním developerem v České republice. Společnost působí na trhu již 17 let a za tu dobu úspěšně dokončila 113 lokalit s více než 8 000 novými byty, domy a parcelami. CENTRAL GROUP nemá žádné bankovní úvěry a je to stabilní a dlouhodobě zisková firma. Na daních tato společnost zaplatila českému státu již 1,2 miliardy korun. Významné prostředky věnuje CENTRAL GROUP na charitativní činnost - například Nadačnímu fondu pro zdraví dětí. V loňském roce společnost zvýšila prodeje a do nabídky zařadila 24 nových lokalit s více než 1 000 novými byty, domy a parcelami. V letošním roce připravuje mnoho dalších nových projektů. CENTRAL GROUP, jako jediná společnost na českém rezidenčním trhu, nabízí možnost odkladu platby. Zákazník po podpisu smlouvy zaplatí jen 10 % z ceny nemovitosti. Doplatek může uhradit až do jednoho roku po nastěhování do nového bytu nebo domu. Částku je možné zaplatit z vlastních zdrojů nebo z úvěru. Pro maximální bezpečnost může každý klient CENTRAL GROUP využít notářskou úschovu nebo bankovní garanci na veškeré uhrazené finanční prostředky.

Zdroj:tisková zpráva na :http://www.central-group.cz


 
tisk/poslat emailem
Články k oboru
Katalog firem Uniform - reklamní banner
 
 
 
Spolupracujeme:
logo Pressweb logo Pořadatel veletrhů: ABF, a.s. logo Cestovatelé Lucie a Michal logo Divadlo Na Fidlovačce logo Cykloknihy logo peníze
logo Život dětem logo Nakladatelství Grada logo Terinvest logo Divadlo U 22