logo UNIFORM
ozdobná linka UNIFORM
vydavatelství inzertních periodik
navštívených stránek: 29805586 | 2018
Katalog firem Uniform - reklamní banner

Češi skupují vily a byty v zahraničí

Češi skupují vily a byty v zahraničí

 

Rakousko, Itálie nebo Francie. V těchto zemích hledají druhý domov movitější Češi. Za luxusní byty určené k rekreaci jsou ochotni utratit podstatně vyšší částky než v tuzemsku. Zájem mají především o horské chaty či apartmánové byty blízko sjezdovek.

Nejen nemovitosti v Česku se těší zvýšené poptávce. Zejména movitější domácí kupci mají čím dál větší zájem o nemovitosti v zahraničí. Příkladem může být rostoucí nabídka luxusních rezidencí pro české kupce, například nabídka bytů v bytových věžích projektu Edel Weiss v Korutanských Alpách v Rakousku. Ve dvou bytových věžích, jež se svým tvarem podobají jedli, je dohromady 64 zařízených apartmánů ve čtyřech různých velikostech, z nichž ten největší má 200 čtverečních metrů. Luxusní apartmány se prodávají za 250 000 EUR. Češi však mohou získat zpět na DPH 20% z ceny. Výsledná cena bytu se tak sníží o 50 000 EUR.

Výhodnou investicí jsou v současné době i luxusnější vily ve Francii či ve Španělsku, které za poslední dva roky také zlevnily. Zejména v lokalitách, kde se hodně stavělo, jako třeba ve Španělsku, se ceny některých luxusních rezidencí propadly až o 20%. Cenová hladina je tak zajímavá, protože ceny nemovitostí spadly a zatím ještě nevystoupaly na původní úroveň.

http://www.coolbergen.cz

Zdroj:http://www.tiskovky.info
Zdroj foto:http://www.coolbergen.cz


 
tisk/poslat emailem
Články k oboru
Katalog firem Uniform - reklamní banner
 
 
 
Spolupracujeme:
logo Pressweb logo Pořadatel veletrhů: ABF, a.s. logo Cestovatelé Lucie a Michal logo Divadlo Na Fidlovačce logo Cykloknihy logo peníze
logo Život dětem logo Nakladatelství Grada logo Terinvest logo Divadlo U 22