logo UNIFORM
ozdobná linka UNIFORM
vydavatelství inzertních periodik
navštívených stránek: 29805555 | 2018
Katalog firem Uniform - reklamní banner

Rozbíhá se program Nemovitosti

Rozbíhá se program Nemovitosti

 

Kíron Czech Republic a.s.

Finanční franchinsingová společnost Kíron patří do skupiny Tecnocasa group, která se zrodila v Itálii roku 1986.

Vstup Kíronu do České republiky započal v roce 2007 po úspěšném vstupu prvních poboček Tecnocasy na český realitní trh.

Celý tento proces trval až do konce února 2008 kdy v této době vznikl Kíron Czech Republic a.s. , jež začíná působit jako franchisor pro Českou republiku.

Kíron Czech Republic a.s., který působí na finančním trhu jako zprostředkovatel hypotečních úvěrů, projektového financování SS, úvěrů ze stavebního spoření, případně také spotřebitelských a hotovostních úvěrů. Pracujeme s produkty 10 hypotečních bank a 2 stavebních spořitelen.

Klientovi doporučíme tu z nich, která dokáže nejlépe splnit jeho záměry.

Do budoucna plánuje Kíron vytvořit hustou sít´ samostatných poboček, garantujících kvalitní a komplexní služby ve finančním poradenství a zprostředkování veškerých finančních produktů obchodních parterů.

Jsme partner, který Vás bude svědomitě zastupovat nejen při jednání s bankou, ale i ve všech dalších záležitostech v průběhu celého procesu vyřízení úvěrů, a to od hledání nejlepšího řešení, až po jeho bezproblémovou realizaci.

Bc. Vančura Miloš

 Kiron Czech Republic a.s.

Vinohradská 22, Praha 2  120 00
Mobile: +420 608 181 363
Office:  +420 226 539 469
Fax:     +420 222 517 151
Skype: kironczechrepublic
www.kiron.cz
www.kiron.com

 

Rozbíhá se program Nemovitosti

Rozbíhá se program Nemovitosti Agentura CzechInvest 1. dubna zahájila příjem žádostí o dotace z programu Nemovitosti, který je součástí operačního programu Podnikání a inovace (OPPI) na roky 2007 až 2013. V rámci této výzvy jsou v programu připraveny dvě miliardy korun. Podnikatelé mohou své žádosti posílat do konce letošního roku. "Na jeden projekt mohou podnikatelé získat až 500 milionů korun. Tato částka se snižuje na 50 milionů korun v případě, že podnikatel zažádá o dotaci pouze na vyhotovení projektové dokumentace," sdělila mluvčí CzechInvestu Lucie Králová. Program Nemovitosti má podpořit vznik a rozvoj podnikatelských nemovitostí včetně infrastruktury, a přispět tak ke vzniku funkčního trhu s tímto typem nemovitostí v České republice. Zároveň je zaměřen na podporu projektů realizovaných ve všech hlavních fázích životního cyklu nemovitosti, tedy včetně projektů přípravy, výstavby, rozvoje i regenerace nemovitostí.
(zdroj: ČTK)

31.10.2008

Program Panel se opět rozbíhá

Od středy 2. dubna budou moci lidé opět podávat žádosti o podporu z programu Panel na opravy a modernizace panelových domů, který spravuje Státní fond rozvoje bydlení (SFRB). Rozpočet programu se však nezměnil, mezi ministerstvem pro místní rozvoj a ministerstvem financí se teprve bude jednat o jeho navýšení. ČTK to řekl ředitel fondu Jan Wagner. Vláda letos Panelu přiřadila 1,5 miliardy korun, tedy zhruba třetinu loňské částky. SFRB pozastavil přijímání žádostí až do začátku dubna právě kvůli nejasnostem kolem rozpočtu. Celkové náklady na potřebné opravy a rekonstrukce všech panelových domů v republice odhadují odborníci přibližně na 350 miliard korun. (zdroj: ČTK)

Nabídka spolupráce

Chtěli byste se i Vy stát členem mladého a za úspěchem motivovaného týmu? Kolektivu, ve kterém je průběžný odborný trénink a profesní růst hlavním cílem? Hledáte výzvu, dynamické a živé pracovní prostředí s možností skutečného finančního růstu a uspojojení zákazníka?

Pokud jste na kteroukoliv z těchto otázek odpověděli kladně, pak jste to Vy koho hledáme.

U uchazečů, kteří se chtějí stát částí společnosti Tecnocasa upřednostňujeme:

  • ukončené SŠ vzdělání (nebo vyšší)
  • věk mezi 18 a 35
  • skvělá znalost češtiny (preferujeme rodilé mluvčí) a jednoho dalšího jazyku, angličtina nebo italština velkou výhodou

Zašlete Váš životopis na adresu info@tecnocasa.cz, nebo faxem na číslo  +420 226 539 482 .

"Kořeny této společnosti se šíří stejně rychle jako neovladatelný požár"

Tecnocasa nyní shání uchazeče na tyto pozice:

  • Realitní makléř
  • Office assistant

Antonín Paur
Tecnocasa Czech Republic a.s. 
 Adressa: Anglická 26, Praha 2-120 00 
 Mobile: +420 773 656 287
Office: +420 226 539 483
Fax: +420 226 539 482
mailto:  a.paur@tecnocasa.cz
Website: www.tecnocasa.com , www.tecnocasa.cz


 
tisk/poslat emailem
Články k oboru
Katalog firem Uniform - reklamní banner
 
 
 
Spolupracujeme:
logo Pressweb logo Pořadatel veletrhů: ABF, a.s. logo Cestovatelé Lucie a Michal logo Divadlo Na Fidlovačce logo Cykloknihy logo peníze
logo Život dětem logo Nakladatelství Grada logo Terinvest logo Divadlo U 22