logo UNIFORM
ozdobná linka UNIFORM
vydavatelství inzertních periodik
navštívených stránek: 45373392 | 2021
Katalog firem Uniform - reklamní banner

Funkce a výhody ultrazvukových čističek

Funkce a výhody ultrazvukových čističek

 

 
 

Ultrazvukové čističky jsou zařízení nové generace, které slouží k preciznějšímu a zároveň opatrnějšímu čištění hrubých nečistot, než tomu bylo kdykoli dřív. Jedná se o nejen efektivní, ale zároveň dostupnou technologii čištění pro různé úrovně profesionálů i nadšenců. V čem jsou tak výjimečné?

 

 

Jak ultrazvukové čističky vypadají

 

 

Ultrazvukové čističky fungují na bázi akustického vlnění známého jako ultrazvuk. Velice dobře jej známe například z lékařských vyšetření. Jedná se o zvuk mimo lidské spektrum slyšitelnosti, který má schopnost prostupovat díky nízkému kmitočtu skrze spoustu materiálů. Samotná ultrazvuková čistička přesně této přednosti využívá. Základem její funkce je nerezová vana, do níž se vkládají předměty k čištění. Velikost takové vany je samozřejmě odvozená od užití a ceny čističky. Můžete na trhu najít jak drobné kousky na čištění jednoduchých menších předmětů a stejně tak i masivní ultrazvukové čističky určené pro průmyslové využití.

 

 

Funkce a kde je sehnat

 

 

Samotná funkce je pak jednoduchá. Předměty, které potřebujete vyčistit zkrátka jednoduše vložíte přímo do nerezové vany a poté je zalijete čistící emulzí. Ty se vyrábí v různých směsích. Záleží vždy na úrovni znečištění předmětu a zároveň také na materiálu, ze kterého je předmět vyrobený. Při volbě je potřeba hlídat především materiál. Může se totiž stát, že některé emulze určené na odolnější materiály poleptají jednodušší komponenty. Emulze i samotné čističky můžete jednoduše sehnat na specializovaných internetových portálech jako ultrazvuk.eu, nebo na některých kamenných prodejnách se specializací. Cena se u nich přitom může pohybovat od několika tisíc korun až po statisícové kolosy. Opět vše záleží jen na úrovni použití, rozměrech a efektivitě čističky. Díky variabilitě má každý možnost najít tu správnou podle svého užití.

 

Zdroj:https://www.pressweb.cz/


 
tisk/poslat emailem
Články k oboru
Katalog firem Uniform - reklamní banner
 
 
 
Spolupracujeme:
logo Pressweb logo Pořadatel veletrhů: ABF, a.s. logo Cestovatelé Lucie a Michal logo Divadlo Na Fidlovačce logo Cykloknihy logo peníze
logo Život dětem logo Terinvest logo Divadlo U 22 logo GrilyKrby