logo UNIFORM
ozdobná linka UNIFORM
vydavatelství inzertních periodik
navštívených stránek: 31176628 | 2019
Katalog firem Uniform - reklamní banner

Airsoftové zbraně - jak vybrat tu správnou?

Airsoftové zbraně - jak vybrat tu správnou?

 

Internetový obchod AirsoftPro, který na českém trhu působí už od roku 2007 Vám může nabídnut airsoftové zbraně a vše co k nim náleží a to třeba od značek Tokyo Murai, ASG či Cyma. Díky spokojenosti svých zákazníků tento obchod získal ocenění portálu Heureka.cz a tak zde můžete nakupovat s plnou důvěrou a bez obav.

 

 

JAK SI VYBRAT SPRÁVNOU ZBRAŇ?

 

 

Zbraně, které nabízí jsou především repliky skutečných zbraní v měřítku 1:1 . Najdete zde airsoft zbraně manuální, plynové nebo elektrické. Záleží jen na Vás zda si chcete ze zbraně vystřelit jen občas či s partou kamarádů pořádáte pravidelné „válečné souboje“. Pro začátečníky by jsme doporučili vyzkoušet zbraň manuální, která není tak nákladná jak na pořízení tak na provoz.

 

 

Mezi střední kategorii zbraní patří plynové zbraně. Tyto zbraně pohání buď stlačený plyn propan, hráč sebou nosí láhev a plní si zbraň podle potřeby což trvá zhruba 6 vteřin nebo oxid uhličitý, který se prodává ve formě jednorázových bombiček, které se vkládají přímo do zásobníku ještě před hrou.

 

 

A jako poslední a nejpopulárnější jsou airosofttové pistole na elektrický pohon o který se stará nabíjecí akumulátor. Nejčastěji jsou to kulomety, útočné pušky nebo samopaly. Zbraně s elektrickým pohonem mají nejdelší dostřel.

 

 

KVALITNÍ ZPRACOVÁNÍ ZBRANÍ

 

 

Airsoftové pistole, které obchod nabízí, jsou vyráběny buď z kvalitního plastu, kovu nebo v kombinaci obou materiálů. Nejlevnější zbraň můžete pořídit už od 289Kč, takže na to, aby jste zjistili zda Vás střílení bude bavit, není investice nijak vysoká. Mezi oblíbené zbraně patří dlouhé zbraně na které se dá připevnit i puškohled.

 

 

V  internetovém obchodě Airsoftpro.cz Vám ke zbraním nabízí i spoustu doplňků jakou jsou třeba zásobníky, plyn, kuličky, výstroj či náhradní díly.

 

Zdroj:https://www.pressweb.cz
Zdroj foto:https://airsoftpro.cz


 
tisk/poslat emailem
Články k oboru
Katalog firem Uniform - reklamní banner
 
 
 
Spolupracujeme:
logo Pressweb logo Pořadatel veletrhů: ABF, a.s. logo Cestovatelé Lucie a Michal logo Divadlo Na Fidlovačce logo Cykloknihy logo peníze
logo Život dětem logo Terinvest logo Divadlo U 22