logo UNIFORM
ozdobná linka UNIFORM
vydavatelství inzertních periodik
navštívených stránek: 32608469 | 2019
Katalog firem Uniform - reklamní banner

Pořiďte dětem klasické zimní sáňky a užijte si zimu společně!

Pořiďte dětem klasické zimní sáňky a užijte si zimu společně!

 

Letošní zima nám opravdu přeje, alespoň co se týče sněhové nadílky. Už několik týdnů se nejen dospělí, ale především děti mohou těšit z bohaté vrstvy sněhu, která zasypala doslova celou Českou republiku a na horách je toho sněhu dokonce tolik, že by se v něm ztratil i statný dvoumetrový muž. Jestliže máte děti, neváhejte a užijte si zimu společně. Jak? Co třeba tak, že si pořídíte klasické dětské sáňky a vyrazíte společně brázdit dlouhé kopce?

 

 

Společná zábava pro celou rodinu

 

 

Koupit dětské sáňky a vyrazit do sněhu není vůbec špatný nápad. Je to zábava pro celou rodinu, sáňkováním se zabaví jak děti, tak i jejich rodiče. Proč tedy nevyrazit spolu, když nám počasí letošní zimní měsíce opravdu přeje? Zapomeňte na plastové boby, které jsou určené maximálně pro jedno větší dítko, případně dvě menší. Raději investujte do klasických sáněk, na kterých jste možná jako děti jezdily z kopce dolů i vy.

 

 

Jak vybrat správně?

 

 

V internetovém obchodě domisport.cz najdete hned několik dětských sáněk. Jak mezi nimi vybrat ty nejlepší? Vybírat můžete mezi menšími i většími modely, takže co se velikosti sáněk týče, vybírejte podle toho, kolik lidí na nich bude jezdit. V e-shopu dále seženete i ohrádku na saně, která slouží pro ty nejmenší děti. Pakliže máte dítko, které ještě samostatně nesedí, nebo si zkrátka ještě není v sezení úplně jisté, ohrádku určitě využijete, protože dítěti zabrání v pádu a vy jej budete moci pohodlně svést.

 

 

Využijte zimu na maximum

 

 

Sáňky jsou vyrobené z kvalitního materiálu, nemusíte se proto bát, že by vám po pár jízdách zůstala jejich část v ruce. A pokud by se náhodou stalo, že by se vám povedlo přetrhnout popruh, můžete si jej v e-shopu pořídit za pěknou cenu. Užijte si zimu na maximum, vy i děti z toho jistě budete mít radost.


 
tisk/poslat emailem
Články k oboru
Katalog firem Uniform - reklamní banner
 
 
 
Spolupracujeme:
logo Pressweb logo Pořadatel veletrhů: ABF, a.s. logo Cestovatelé Lucie a Michal logo Divadlo Na Fidlovačce logo Cykloknihy logo peníze
logo Život dětem logo Terinvest logo Divadlo U 22