logo UNIFORM
ozdobná linka UNIFORM
vydavatelství inzertních periodik
navštívených stránek: 36477477 | 2020
Katalog firem Uniform - reklamní banner

Tyrolská Zugspitz Arena: Aktivní dovolená pro každého

Tyrolská Zugspitz Arena: Aktivní dovolená pro každéhoTyrolská Zugspitz Arena: Aktivní dovolená pro každéhoTyrolská Zugspitz Arena: Aktivní dovolená pro každéhoTyrolská Zugspitz Arena: Aktivní dovolená pro každého

 

Tento tyrolský region na úpatí hory Zugspitze (2.962 m) je jedna velká aréna – aréna pro pěší turisty, pro cyklisty, pro rodiny s dětmi, pro paraglidisty, horolezce a také pro všechny, kteří hledají klid a panenskou přírodu.

 

 

Tiroler Zugspitz Arenu tvoří několik pohádkových vísek - Ehrwald, Lermoos, Berwang, Bichlbach, Biberwier, Heiterwang am See, Lähn-Wengle a Namlos. Z Prahy trvá cesta autem jen o něco déle než 4 hodiny a není třeba rakouské dálniční známky.

 

 

Ráj MTB

 

 

Blindseetrail, Grubigalmtrail, Barbarasteig, nový pumptrack a skill area – to jsou highlighty letošní MTB sezóny. Zejména posledně jmenovaná skill area je naprostou revolucí. Hosté si budou moci vyzkoušet single traily různých obtížností (S1, S2 a S3) hned vedle spodní stanice lanovky Grubigsteinbahn a teprve poté se mohou rozhodnout, jestli se nejdříve zahřejí na jednoduchém Grubigalmtrailu nebo se vrhnou na prudší Blindseetrail nebo technický Barbarasteig. Mimo již zmíněné single traily a highlighty nabízí Tiroler Zugspitz Arena více než 100 značených tras, několik freeride tras, profesionální MTB-guiding, půjčovny veškerého vybavení a pro fanoušky e-biků i rozsáhlou síť nabíjecích stanic. Není proto divu, že ji portál Mountain Bike Holidays každoročně propůjčuje označení „Approved Bike Area“.

 

 

Za zmínku stojí i to, že místní Blindsee Trail byl vybrán mezi 5 „Great Trails“ Tyrolska a často bývá označován jako vůbec nejkrásnější Trail v celém Rakousku!

 

 


info@zugspitzarena.com
www.zugspitzarena.com/de

 

Zdroj:https://press.austria.info


 
tisk/poslat emailem
Články k oboru
Katalog firem Uniform - reklamní banner
 
 
 
Spolupracujeme:
logo Pressweb logo Pořadatel veletrhů: ABF, a.s. logo Cestovatelé Lucie a Michal logo Divadlo Na Fidlovačce logo Cykloknihy logo peníze
logo Život dětem logo Terinvest logo Divadlo U 22