logo UNIFORM
ozdobná linka UNIFORM
vydavatelství inzertních periodik
navštívených stránek: 43385496 | 2020
Katalog firem Uniform - reklamní banner

Plavání s výhledem na ledovec

Plavání s výhledem na ledovecPlavání s výhledem na ledovecPlavání s výhledem na ledovecPlavání s výhledem na ledovecPlavání s výhledem na ledovec

 

TAUERN SPA a lyžařské středisko Kaprun zahajují zimu se spoustou novinek.

 

 

Co umožňuje nová lanovka: od této zimy se lyžaři dostanou přímo z centra Kaprunu do lyžařského střediska Kitzsteinhorn, které zaručuje spoustu sněhu. První etapu cesty urazí lyžaři s novou loni otevřenou lanovkou Maiskogelbahn, která překonává přes 2.000 výškových metrů. Od horské stanice lanovky pak vede nové, 12 kilometrů dlouhé propojení s ledovcovou lyžařkou oblastí zvané “k-onnection”. Novinky ohlašuje také čtyřhvězdičkový resort TAUERN SPA v Kaprunu.

 

Od prosince 2019 je zde pro hosty 51 nových pokojů a apartmánů, stylově vybavených dřevem, pískovcem a kůží. Rušivé zdroje a paprsky světla je možné v nových pokojích deaktivovat.

 

Takzvané „zelené tlačítko“ podporuje hluboký a zdravý spánek. Kromě toho se otevírá velké Panorama-Spa, výjimečné svým panorama bazénem, ze kterého mohou plavci vidět i samotný Kitzsteinhorn.

 

 

Zell am See-Kaprun Tourismus
E-Mail: welcome@zellamsee-kaprun.com
Web: www.zellamsee-kaprun.com und www.tauernspakaprun.com
Telefon: +43 6542 770

 

Zdroj:https://press.austria.info


 
tisk/poslat emailem
Články k oboru
Katalog firem Uniform - reklamní banner
 
 
 
Spolupracujeme:
logo Pressweb logo Pořadatel veletrhů: ABF, a.s. logo Cestovatelé Lucie a Michal logo Divadlo Na Fidlovačce logo Cykloknihy logo peníze
logo Život dětem logo Terinvest logo Divadlo U 22 logo GrilyKrby