logo UNIFORM
ozdobná linka UNIFORM
vydavatelství inzertních periodik
navštívených stránek: 40994871 | 2020
Katalog firem Uniform - reklamní banner

Pes hlavou dolů dorazí i do Teplic!

Pes hlavou dolů dorazí i do Teplic!

 

Pes hlavou dolů je název jedné z pozic jógy. První zářijovou sobotu pod stejným názvem vypukne v Teplicích první festival jógy.

 

 

„Jóga je poslední dobou hodně v kurzu. Několik dobrých teplických cvičitelek jógy se dalo dohromady a rozhodly se přilákat zájemce do našeho města,“ říká Pavla Lehnerová, výkonná ředitelka turistického centra VisitTeplice.

 

 

Festival Pes hlavou dolů se koná v sobotu 5. září od 10 hodin v prostorách Sokola Trnovany. Cena celodenní vstupenky je 400 korun, jednotlivá lekce vyjde na 150 korun. Akci společně pořádají Yoga-Yoga Studio, Studio Joga, Studio Teplice Jóga a Power-joga Teplice.

 

 

Teplické lektorky budou až do podvečerních hodin nabízet různě náročné lekce, chybět nebude ani cvičení pro děti předškolního věku (za desetikorunu) nebo partnerská jóga. V prodeji budou k ochutnání vegetariánské zákusky a chuťovky připravené šéfkuchařkou Luckou Beyerovou i jógové oblečení a pomůcky.

 

 

„Věřím, že půjde o další lákadlo, které do Teplic přivede spoustu Čechů a Češek,“ dodává šéfka turistického centra. Pobyt v lázeňském městě celé rodině zpříjemní i výhody, které za výhodnější ceny nabízí karta TepliceCARD nebo některý z tématických výletů, které centrum VisitTeplice organizuje.

 

 

::

Společnost VisitTeplice od roku 2017 poskytuje služby v oblasti cestovního ruchu a volnočasových aktivit pro návštěvníky města Teplice, regionu Teplicka a Ústeckého kraje. Ve své oblasti je jedinou společností takového typu. Provozuje vlastní informační centrum a webové stránky www.visitteplice.com. Propojuje místní hotely, restaurace, muzea a ostatní provozovatele zařízení cestovního ruchu. Společnost poskytuje průvodcovské služby a spravuje řadu významných místních památek, např. poutní místo nad ostatky křesťanského mučedníka ze 4. století St. Clari nebo vyhlídkovou věž kostela sv. Jana Křtitele s interaktivní expozicí. VisitTeplice provozuje jízdy turistickým vláčkem Humboldt a výlety kabriobusy, nabízí turistům kartu na levnější jízdenky a vstupenky a mobilní aplikaci v devíti jazykových mutacích.

 

Zdroj:https://www.pressweb.cz/


 
tisk/poslat emailem
Články k oboru
Katalog firem Uniform - reklamní banner
 
 
 
Spolupracujeme:
logo Pressweb logo Pořadatel veletrhů: ABF, a.s. logo Cestovatelé Lucie a Michal logo Divadlo Na Fidlovačce logo Cykloknihy logo peníze
logo Život dětem logo Terinvest logo Divadlo U 22 logo GrilyKrby