logo UNIFORM
ozdobná linka UNIFORM
vydavatelství inzertních periodik
navštívených stránek: 31176560 | 2019
Katalog firem Uniform - reklamní banner

Prodej lešení se vyplatí při celoroční výstavbě

Prodej lešení se vyplatí při celoroční výstavbě

 

Jestliže chcete nahradit staré lešení novým, vyberte se takové, které je moderní, variabilní a dostatečně bezpečné. Takové je například lešení HAKI. Obsahuje díly, z nichž lze sestavit různé moduly pro malé i velké stavby. Prodej lešení zajišťuje firma Promal v Jílovém u Prahy. Dodává i atypické dílce a podlážky HAKI dokáže vyrobit přesně na míru. Děláte dobře, že chcete nahradit staré trubkové lešení moderní sestavou. Nové konstrukce se stavějí rychleji a snadněji a mají současně více bezpečnostních prvků, které zajišťují, aby práce ve výškách byla bezpečnější.

 

 

Prodej lešení – fasádní i pojízdné

 

 

Prodej lešení je vhodný zejména pro stavební a fasádní firmy, které s ním pracují celoročně. Lešení HAKI, které patří k oblíbeným konstrukcím, se skládá ze sloupků, šroubových noh, příčníků, podélníků, zábradlových rámů, výstupního žebříku, podlahových dílců, závěsné kladky, úhlopříčného ztužení a prvků ukotvení. Další variantou je pojízdné lešení HAKI, které disponuje podvozkem s kolečky. Lze jej použít uvnitř objektů i venku. Základní rozměr je 1,25 x 3,05 metru a maximální pracovní výška je 14,5 metru. Vyberte si firmu Promal, která se na prodej lešení HAKI specializuje.

 

 

Lešení nemusíte kupovat. Zkuste pronájem

pronájem lešení. Pokud se podíváte na ceny, zjistíte, že je to výhodné. Navíc pronajímatel vám doveze lešení přímo na místo, případně vám ho také sám sestaví a po ukončení stavby rozebere. Vybrat si můžete z více variant – fasádní nebo pojízdné lešení. Základní modul má délku 3 m, výšku 2,7 m a šířku 1,2 m, při kompletní konstrukci však lešení dosahuje výšky až 35 m.  Pro drobné práce se hodí tzv. kozlíkové lešení, které je stabilní a lze jej postavit do výšky maximálně 3,5 m.

 

Zdroj:https://www.pressweb.cz
Zdrojfoto:http://www.promal.cz


 
tisk/poslat emailem
Články k oboru
Katalog firem Uniform - reklamní banner
 
 
 
Spolupracujeme:
logo Pressweb logo Pořadatel veletrhů: ABF, a.s. logo Cestovatelé Lucie a Michal logo Divadlo Na Fidlovačce logo Cykloknihy logo peníze
logo Život dětem logo Terinvest logo Divadlo U 22