logo UNIFORM
ozdobná linka UNIFORM
vydavatelství inzertních periodik
navštívených stránek: 30549119 | 2019
Katalog firem Uniform - reklamní banner

Moderní bydlení s tradičním materiálem

Moderní bydlení s tradičním materiálem

 

Stovky a stovky let žili naši předci v dřevěných stavbách. Dnes jsme od dřeva trochu upustili a začali se zaměřovat na modernější materiály, jako je sklo, železo a beton, jsou to ale funkční materiály?
Podívejte se s námi na výhody dřeva, které ze dřeva dělají nadčasový materiál, jehož čas možná teprve přijde.

 

 

Materiál, který funguje a chrání

Současné moderní materiály často vypadají pěkně, ale neplní žádnou funkci. Dřevo v sobě spojuje funkčnost i estetiku. Dřevo samo „dýchá“ a tak si dokáže udržovat stálou vlhkost a podle venkovní teploty se dokáže přizpůsobovat okolním podmínkám. V létě je tak v dřevěné stavbě osvěžující chládek a v zimě naopak příjemné teplo, které se ještě podpoří snadnou výhřevností dřevěných staveb.

 

 

Díky přirozené vlhkosti, kterou v sobě dřevo drží, zabraňuje šíření škodlivých organismů a navíc díky léčivým silicím vytváří příjemné aroma, dřevo je tak ideální pro lidi s alergií a dýchacími problémy.

 

 

Ale to není ani zdaleka všechno, poznejte všechny výhody a přednosti materiálu našich předků.

 

 

Funkční a krásné

 

 

Dřevo je synonymem přírody a tak vypadá nejlépe přesně tak, jak ho v přírodě vidíme. Nemusíte řešit žádné omítky, fasády nebo barvy. Dřevo je krásný a finální materiál, který vás odmění nejen svou krásou, ale také funkčností. S dřevěnými stavbami od společnosti Woodlife zažijete přírodu a vytvoříte příjemné prostředí pro váš nový domov.

 

 

Pokud vás staronový materiál zaujal, můžete se podívat na již realizované stavby společnosti Woodlife. Pokud budete na stavbu spěchat, můžete se těšit ze stavby na klíč, do které se můžete nastěhovat už do půl roku od vypracování reakce.

 

 

Seznamte se s materiálem, který vás a vaše okolí nejen okouzlí na pohled, ale také vás odmění svou funkčností a schopností léčit. Nechte o sebe pečovat váš vlastní dům se společností Woodlife.

 

Zdroj:https://www.pressweb.cz


 
tisk/poslat emailem
Články k oboru
Katalog firem Uniform - reklamní banner
 
 
 
Spolupracujeme:
logo Pressweb logo Pořadatel veletrhů: ABF, a.s. logo Cestovatelé Lucie a Michal logo Divadlo Na Fidlovačce logo Cykloknihy logo peníze
logo Život dětem logo Nakladatelství Grada logo Terinvest logo Divadlo U 22