logo UNIFORM
ozdobná linka UNIFORM
vydavatelství inzertních periodik
navštívených stránek: 31928443 | 2019
Katalog firem Uniform - reklamní banner

Krbová kamna s výměníkem – teplo pro celý dům

Krbová kamna s výměníkem – teplo pro celý dům

 

Divíte se, že krbová kamna s výměníkem jdou nyní na odbyt? Je to jednoduché. Lidé chtějí mít nejen teplo, ale také zážitek z plápolajícího ohně. Můžete mít moderní podlahové vytápění, ale pořád vám bude něco chybět. Tisíce let si lidé rozdělávali oheň, sledovali jeho plameny, hřáli se u nich. Otevřený krb můžete mít i dnes, ale sami víte, že je kolem něho nepořádek, často vylétají jiskry a ty mohou zhodnotit podlahu nebo koberec. Výborné řešení jsou krbová kamna. Oheň je schovaný za dvířky, vy ho vidíte, cítíte jeho teplo, ale vše je bezpečné.

 

 

Krbová kamna s výměníkem nebo bez

 

 

Samotná krbová kamna jsou ideální, pokud potřebujete teplo pouze v jediné místnosti, například jako doplněk ke stávajícímu topnému systému. Uspokojí vaše smysly a zároveň cítíte sálající teplo, které je člověku nejpříjemnější. I když budete mít teplo v celém bytě nebo domě, určitě se budete rádi vracet do místnosti, kde hoří oheň v krbových kamnech. Pokud se však rozhodnete využít teplo z kamen pro celý byt nebo dům, pořiďte si krbová kamna s výměníkem. Tepelná energie se využívá nejen k vytápění dané místnosti, ale i k ohřevu vody ve výměníku, která se pak rozvádí do celého objektu. Vyberte si krbová kamna, která svým výkonem odpovídají prostorům vašeho objektu. 

 

 

Krbová kamna nejen pro rekreační objekty

 

 

Myslíte si, že krbová kamna jsou ideální jen do chalupy nebo chaty? Určitě ano, protože jsou bezpečnější než otevřený krb. Ale proč nevyužít tepelnou energii pro vytápění celého objektu? To zajistí krbová kamna s výměníkem. Uvidíte, jak je to skvělé. Hlavně musíte mít dostatečný přísun palivového dříví. Ale krbová kamna nejsou jen vhodným topidlem pro rekreační objekty, stále častěji si je pořizují lidé do svých domů. Dřevo je totiž stále nejlevnější palivo a vybrat si můžete taková kamna, která zvládnout vytopit celý váš dům.

 

Zdroj: http://www.pressweb.cz

Zdroj foto:http://www.kkk-zlin.cz


 
tisk/poslat emailem
Články k oboru
Katalog firem Uniform - reklamní banner
 
 
 
Spolupracujeme:
logo Pressweb logo Pořadatel veletrhů: ABF, a.s. logo Cestovatelé Lucie a Michal logo Divadlo Na Fidlovačce logo Cykloknihy logo peníze
logo Život dětem logo Terinvest logo Divadlo U 22