logo UNIFORM
ozdobná linka UNIFORM
vydavatelství inzertních periodik
navštívených stránek: 28689095 | 2018
Katalog firem Uniform - reklamní banner

Plechy vám z pohledu konstrukce umožní spoustu věcí

Plechy vám z pohledu konstrukce umožní spoustu věcí

 

Využijte hlavní potenciál plechů, které mají ve stavebnictví své pevné místo. Vsaďte na vynikající vlastnosti a parametry tohoto hutního materiálu, s nímž dokážete při výstavbě čehokoliv doopravdy nemožné. Plechy jsou univerzálním prvkem pro ledacos.

 

Plechy zná bezpochyby každý, jen málokdo však ví, jak široké mají užití. Tento specifický typ hutního materiálu lze zpracovat nejrůznějším způsobem tak, aby bylo dosaženo požadovaných vlastností a celkového vzhledu.

 

 

Vybírat si ostatně můžete z přemíry plechů, mezi něž patří plechy válcované za tepla, plechy válcované za studena, plechy tlusté, plechy pozinkované nebo vysoko-pevnostní . Při výběru konkrétního produktu se nemusíte v podstatě ničím omezovat. Víte ale vůbec, jaké jsou vlastnosti těchto materiálů a kde je budete schopni použít?

 

 

Vlastnosti plechů a jejich široké využití

 

 

Vše se bezpochyby odvíjí od volby konkrétního typu plechu. Ve většině případů však získáte silné, pevné a povrchově odolné produkty v příslušných šířkách, délkách a tloušťkách. Právě některé povrchové úpravy se projevují v dlouhé životnosti těchto výrobků.

 

 

Díky tomu máte jistotu, že plechy užijete na nejrůznějších místech. Typicky je to kvalitní zastřešení rodinných domů, kůlen, garáží nebo celých průmyslových nemovitostí. Plechy mohou být samozřejmě upotřebeny také ve formě opláštění a na stropě. Výjimkou není ani použití ve tvaru zateplovací kazety. Z plechů zkrátka vykouzlíte konstrukce libovolného vyhotovení.

 

 

Aby výsledek odpovídal vašim představám a stal se skutečně odolným, je zapotřebí volit pouze prvotřídní normované plechy. Jejich širokou nabídku vám přináší společnost RAVEN, v jejímž podání nabývají plechy dokonalých podob. Vsaďte v tomto směru na prověřenou kvalitu a zajímavé pořizovací náklady.

 

Zdroj:http://www.pressweb.cz

 

Zdroj foto:http://www.ravencz.cz


 
tisk/poslat emailem
Články k oboru
Katalog firem Uniform - reklamní banner
 
 
 
Spolupracujeme:
logo Pressweb logo Pořadatel veletrhů: ABF, a.s. logo Cestovatelé Lucie a Michal logo Divadlo Na Fidlovačce logo Cykloknihy logo peníze
logo Život dětem logo Nakladatelství Grada logo Terinvest logo Divadlo U 22