logo UNIFORM
ozdobná linka UNIFORM
vydavatelství inzertních periodik
navštívených stránek: 30345524 | 2018
Katalog firem Uniform - reklamní banner

Betonářská ocel – kvalita materiálu a velký výběr rozměrů

Betonářská ocel – kvalita materiálu a velký výběr rozměrů

 

Zpracování jakýchkoliv betonových prvků a částí nemovitostí je spojeno s aplikováním betonářské oceli. Ta je nepostradatelnou součástí takového výrobního procesu. Doplněk, který můžete pořídit v nejrůznějších variantách provedení.

 

 

Betonářská ocel má ve stavebnictví své pevné místo. Produkt zhotovený z oceli vysoké kvality pyšnící se příslušnými parametry. Ať už jde o celkové rozměry nebo konkrétní průměry. To vše ve spojení s odpovídající normou ČSN. Ta je zárukou propracovanosti a splnění všech požadovaných vlastností tohoto ocelového materiálu.

 

 

Houževnatá betonářská ocel s dlouhou životností

 

 

Vaším cílem se musí stát betonářská ocel, která bude při správném použití představovat téměř nesmrtelný doplněk betonu s životností v řádu desítek až stovek let. Jedině takový sortiment je schopen zajistit trvanlivost vámi realizovaných staveb.

 

 

Správně zvolená betonářská ocel bude příslibem pevnosti, houževnatosti a pružnosti. Vybírat si ostatně můžete z odlišného sortimentu v rámci výsledného použití.

  • Betonářská ocel žebříková
  • Betonářská ocel hladká
  • Betonářská ocel žebříková – svitky

 

 

Tyto výrobky odolávají vysokým teplotním výkyvům, zvládnou velké namáhání a dokáží utvořit jeden nepostradatelný celek. Betonářská ocel ve spojení s betonem představuje železobeton, jehož mechanické zatížení upotřebíte v libovolných oblastech stavebnictví.

 

 

Betonářská ocel z kvalitní výroby

 

 

Vybírejte si produkty odpovídajících rozměrů od specialisty na hutní materiál, kterým je společnost Technimat s.r.o. Profesionální dodavatel pojící se s přijatelnými pořizovacími náklady.

 

 

Ať už se chystáte na výstavbu mostů, domů, výškových budov či jiných typů objektů, bude vám nápomocna právě betonářská ocel od firmy Technimat. Nedílná součást vašich plánovaných konstrukčních prvků.

 

Zdroj:https://www.pressweb.cz

Zdroj foto:http://www.technimat.cz


 
tisk/poslat emailem
Články k oboru
Katalog firem Uniform - reklamní banner
 
 
 
Spolupracujeme:
logo Pressweb logo Pořadatel veletrhů: ABF, a.s. logo Cestovatelé Lucie a Michal logo Divadlo Na Fidlovačce logo Cykloknihy logo peníze
logo Život dětem logo Nakladatelství Grada logo Terinvest logo Divadlo U 22