logo UNIFORM
ozdobná linka UNIFORM
vydavatelství inzertních periodik
navštívených stránek: 28689097 | 2018
Katalog firem Uniform - reklamní banner

MS Office 365 pro Vás již nikdy nebude záhadou

MS Office 365 pro Vás již nikdy nebude záhadou

 

Každý, kdo pracuje v kanceláři, se běžně setkává s produkty firmy Microsoft Office. Velký boom na trhu udělala s programy Microsoft Office 365. Ne každý, kdo v nich však denně pracuje, je dokáže perfektně ovládat. Ať už pracujete ve Wordu, Excelu nebo PowerPointu. Dokážete ovládat veškeré funkce, které jsou uživatelům zpřístupněny?

 

 

MS Office 365 v kostce

 

 

Nemáte možnost věnovat svůj čas podrobným školením jednotlivých produktů MS Office? Rádi byste se orientovali ve všech oblastech od Excelu, Wordu, až po Outlook, OneNote, Publisher nebo Project? Jedno řešení by tu bylo. Nabízí ho společnost Innone, která nabízí celou řadu školení. A to jak od jednotlivých produktů až po školení Microsoft Office 365 jako celku.

 

 

Objevte zajímavé tipy a triky

 

 

Každá práce se dá dělat efektivně a to i práce v produktech MS Office. Objevte i Vy nejrůznější fígle, na to jak pracovat v jednotlivých programech, jak používat oddíly, styly nebo sdílení ve Wordu, jak si poradit s kontingenčními tabulkami a formátováním obsáhlých tabulek v Excelu nebo jak vytvořit poutavou prezentaci včetně animací v PowerPointu.

 

 

Schopnost pracovat s texty v elektronické podobě a celkově s procesy při použití IT technologií by mělo být samozřejmostí v dnešní moderní společnosti, protože tyto produkty usnadňují denně práci milionu lidí. Nejen díky tomu, že je to v elektronické podobě přehlednější, lépe se vše vypracovává a pak i edituje, ale zároveň i ukládá. A díky společným úložištím tak dokáže více lidí sledovat a pracovat na společném projektu. Proto pokud i Vy trávíte svůj čas v práci u počítače a nejste se jisti svými schopnosti, které by Vás mohly limitovat, vsaďte svou kartu na školení, které Vám vše objasní.

 

Zdroj:http://www.pressweb.cz


 
tisk/poslat emailem
Články k oboru
Katalog firem Uniform - reklamní banner
 
 
 
Spolupracujeme:
logo Pressweb logo Pořadatel veletrhů: ABF, a.s. logo Cestovatelé Lucie a Michal logo Divadlo Na Fidlovačce logo Cykloknihy logo peníze
logo Život dětem logo Nakladatelství Grada logo Terinvest logo Divadlo U 22