logo UNIFORM
ozdobná linka UNIFORM
vydavatelství inzertních periodik
navštívených stránek: 30544480 | 2019
Katalog firem Uniform - reklamní banner

Uchazeči o práci se můžou poradit přímo přes Facebook

Uchazeči o práci se můžou poradit přímo přes Facebook

 

Personální společnost Předvýběr.CZ spustila novou službu - poradnu pro uchazeče o práci poskytovanou prostřednictvím chatu na Facebooku. Službu mohou využít nejen fanoušci stránky.

 

 

„Trend přesunu komunikace na sociální sítě je jednoznačný, proto jsme se rozhodli být uchazečům o práci nablízku tam, kde jsou zvyklí řešit spoustu jiných věcí,“ říká František Boudný, obchodní ředitel Předvýběru.CZ.

 

 

Pro online službu je vyčleněný tým připravený reagovat na dotazy ve všedních dnech v době od 8,30 do 17,30 hod. Stejným kanálem mohou zájemci o některou z pracovních pozic posílat i svoje životopisy.

 

 

Facebooková stránka personální společnosti Předvýběr.CZ je na adrese www.facebook.com/predvyber.cz.

 

 

 

Předvýběr.CZ je česká personální společnost, která působí na trhu od roku 2008. Soustředí se na předvýběr vhodných kandidátů, kdy oslovuje uchazeče přes online pracovní portály, online databáze a rozsáhlou interní databázi kontaktů. Výsledkem úsilí společnosti je více než 100 zpracovaných pracovních pozic měsíčně, nejenom v České republice, ale i na Slovensku, v Polsku, Maďarsku, Chorvatsku a Slovinsku. O kvalitní vyhledávání a relevantnost kandidátů se stará 35 zaměstnanců.

 

Zdroj:https://www.pressweb.cz


 
tisk/poslat emailem
Články k oboru
Katalog firem Uniform - reklamní banner
 
 
 
Spolupracujeme:
logo Pressweb logo Pořadatel veletrhů: ABF, a.s. logo Cestovatelé Lucie a Michal logo Divadlo Na Fidlovačce logo Cykloknihy logo peníze
logo Život dětem logo Nakladatelství Grada logo Terinvest logo Divadlo U 22