logo UNIFORM
ozdobná linka UNIFORM
vydavatelství inzertních periodik
navštívených stránek: 38865191 | 2020
Katalog firem Uniform - reklamní banner

Zachytávejte dešťovou vodu i dotace v jednom

Zachytávejte dešťovou vodu i dotace v jednom

 

 
 

Zachytávání dešťové vody může být nejen praktickou cestou k vlastní zásobě užitkové vody, ale zároveň i možností, jak zlepšit kvalitu pozemku a v některých momentech dokonce i vyřešit problémy se známými problémy na parkovištích a se špatnou absorpcí.

 

 

Nádrže na dešťovou vodu jsou jednoduché a efektivní

 

 

Samotné nádrže na dešťovou vodu jsou velice jednoduchým mechanismem, který je složité instalovat pouze kvůli poměrně velkým rozměrům. Tyto rozměry ale kompenzuje fakt, že se o kompletní instalaci tohoto systému postará přímo společnost, která doručuje nádrže. Nádrže jsou k dostání v odborných obchodech a velkých hobby centrech, nebo přímo na specializovaných internetových portálech jakým může být například destovky.cz.

 

 

Tyto společnosti nabízejí kompletní prodej nádrží na dešťovou vodu i kompletního příslušenství, bez kterého se neobejdou v provozu. Jsou totiž tvořeny absorpčními prvky, které vodu přesouvají do rozvodných trubic. Ty pak ústní přímo do nádrží a v těch se pak dá voda buď uchovávat anebo se jednoduše pomocí čerpadla z nádrže přesouvá k dalšímu užití. Například ke splachování WC či jako užitková voda k zalévání zahrad.

 

 

Dotace na dešťovou vodu ušetří nervy i peníze

 

 

Dalším velkým plusem podobných společností je pomoc při podávání takzvané dotace na dešťovou vodu. Dotace jsou poskytovány státem na nákup a integraci absorpčních systémů jako součást boje proti celorepublikovému suchu. V naprosté většina vám v rámci samotného nákupu dokáží pomoci přímo prodávající společnosti. K úspěšného dotačnímu návrhu je totiž potřeba zpracování adekvátní dokumentace, které už spadá do odborných schopností a zkušeností těchto lidí. I proto je také úspěšnost zprostředkovávaných dotací naprosto drtivá. Ze sta dotačních návrhů je pravidelně potvrzeno více než devadesát sedm.

 

Zdroj:https://www.pressweb.cz/


 
tisk/poslat emailem
Články k oboru
Katalog firem Uniform - reklamní banner
 
 
 
Spolupracujeme:
logo Pressweb logo Pořadatel veletrhů: ABF, a.s. logo Cestovatelé Lucie a Michal logo Divadlo Na Fidlovačce logo Cykloknihy logo peníze
logo Život dětem logo Terinvest logo Divadlo U 22 logo GrilyKrby