logo UNIFORM
ozdobná linka UNIFORM
vydavatelství inzertních periodik
navštívených stránek: 61517700 | 2022
Katalog firem Uniform - reklamní banner

Na co vše lze uplatnit havarijní pojištění?

Na co vše lze uplatnit havarijní pojištění?

 

Povinné ručení si musí uzavřít každý, kdo chce se svým vozidlem vyjet na silnici, zatímco havarijní pojištění je dobrovolné a záleží jenom na vašem rozhodnutí, zda si ho budete mít. Je ovšem třeba brát na zřetel fakt, že povinné ručení pokryje pouze škody, které způsobíte jiným osobám. Jestliže chcete komplexnější ochranu pro vašeho vozidlo, musíte uzavřít havarijní pojištění.

Havarijní pojištění se hlavně vyplatí pro nové a luxusní vozy, ale pojišťovny přizpůsobují podmínky i na starší vozidla - z důvodu, aby se pojištění vyplatilo.

 

 Co pokryje havarijní pojištění?

Havárie

Díky havárii se vám může poškodit většina částí vašeho automobilu. Kapota, nárazníky, blatníky, přední sklo, světla atd. - to vše bude třeba vyměnit. Ceník oprav aut není nijak nízký, zrovna tak se budou využívat asistenční služby, které získáte v případě havarijního pojištění zdarma a nebudete muset nic hradit ze svého.

 

Živelné události

Velký vítr, krupobití, povodně, mráz - nikdy nevíte, co si na vás příroda přichystá a následky bude potřeba měnit, opravovat a čistit.

 

Odcizení

Každý den se v naší republice řeší desítky případů odcizení vozidel. Jedná se především o příhraniční oblasti a větší města. S havarijním pojištěním budete mít jistotu, že se vám nějaké finance vrátí, když nedojde k úspěšnému dohledání vašeho auta.

 

Vandalismus a neoprávněné užití vozidla

Stane se, že si vaše auto někdo vyhlídne a poslouží mu k páchání trestné činnosti vandalismem. Můžete mít propíchané pneumatiky, rozbité sklo, poškozenou karoserii apod. Ke znehodnocení dílů vašeho automobilu může dojít i v době, kdy si někdo bez vašeho vědomí půjčí auto a stane se mu nehoda či ho poškodí.

 

Tip na havarijní pojištění levně

Potřebujete si uzavřít havarijní pojištění a hledáte výhodné a zároveň levné nabídky? Vyzkoušejte pohodlné sjednání levného havarijního pojištění přes internet díky webovým stránkám Srovnejto.cz. Během chvilky se dozvíte potřebné informace a současně shledáte, že havarijní pojištění může být výhodné i pro vás.

Více informací se můžete dočíst na blogu

 

Zdroj:http://www.pressweb.cz 
Zdroj logo:http://www.srovnejto.cz/

 


 
tisk/poslat emailem
Články k oboru
Katalog firem Uniform - reklamní banner
 
 
 
Spolupracujeme:
logo Pressweb logo Pořadatel veletrhů: ABF, a.s. logo Cestovatelé Lucie a Michal logo Divadlo Na Fidlovačce logo Cykloknihy logo Peníze.cz - Největší web o osobních financích na českém internetu
logo Život dětem logo Divadlo U 22 logo GrilyKrby logo Bezhladovění.cz - Magazín o hubnutí a zdravém životním stylu