logo UNIFORM
ozdobná linka UNIFORM
vydavatelství inzertních periodik
navštívených stránek: 32681998 | 2019
Katalog firem Uniform - reklamní banner

U střešního boxu sázejte na kvalitu

U střešního boxu sázejte na kvalitu

 

Střešní box je vhodnou volbu na dovolenou v jakémkoli ročním období. V zimě se skvěle hodí na uložení lyží, v létě pak na nafukovací člun a pádla. Kde ale střešní box vybírat?

Střešní box není levná záležitost, proto při jeho výběru dbejte na kvalitu výrobku a další parametry:

 

•objem střešního boxu
•limity
•systém zamykání a další bezpečnostní zamykání
•možnost upevnění boxu i zavazadel uvnitř
•materiál
•testy
•porovnání ceny a kvality
•doprava
 

 

Funkční parametry

Otázka funkce je u střešního boxu velice důležitá. Zde dbejte především na objem střešního boxu. Objem se uvádí v litrech, což pro mnohé může být složité pro představu. Vždy je proto dobré zeptat se odborníka, který objem přiblíží k něčemu více reálnému. Kromě objemu je dobré znát limity. Limitem se myslí například maximální rychlost automobilu s umístěným střešním boxem, či hmotnost zavazadel, které jsou umístěné v boxu.

 

 

Bezpečnostní parametry

Přestože by se mohlo zdát, že nehrozí žádné nebezpečí, střešní box se může stát lehce nebezpečným. Jestliže je vyrobený nekvalitně, může se stát, že se vám předměty z něho za jízdy vysunou. Pak mohou ohrozit cestující i samotnou jízdu. Proto dbejte na kvalitu systému zamykání. V případě, že je box opatřen i dalším bezpečnostním zamykáním, zjistěte si o něm podrobnosti. Dalším bezpečnostním kritériem je upevnění boxu i zavazadel v něm. Mělo by být snadné, ale bezpečné. S tím by vám měl poradit odborník. Pro bezpečnost je důležitý o materiál, ze kterého je box vyroben. V dnešní době jsou to především plasty, každý je ale jinak kvalitní, proto se nebojte zeptat. Boxy procházejí pravidelnými texty, proto se můžete doptat, kterým prošel právě ten váš.

 

 

Ostatní parametry

V závěru si rozmyslete, zda je pro vás nákup výhodný v porovnání ceny a kvality. Jestliže zvolíte levnější formu, nemusí to vždy znamenat nižší kvalitu. Ujistěte se také, zda je v ceně doprava, abyste si zbytečně nepřidělávali práci navíc.

 

 

Zdroj:http://www.pressweb.cz


 
tisk/poslat emailem
Články k oboru
Katalog firem Uniform - reklamní banner
 
 
 
Spolupracujeme:
logo Pressweb logo Pořadatel veletrhů: ABF, a.s. logo Cestovatelé Lucie a Michal logo Divadlo Na Fidlovačce logo Cykloknihy logo peníze
logo Život dětem logo Terinvest logo Divadlo U 22