for arch 2023
for interior 2023

Distribuce ZEMĚDĚLCE


Vysoký náklad
DISTRIBUCE ZDARMA - zasílán Českou poštou na adresu firem
z oblasti zemědělství: ZEMĚDĚLSKÉ PODNIKY, FARMY, CHOVATELÉ, ZEMĚDĚLSKÁ OBCHODNÍ DRUŽSTVA, DODAVATELÉ A PRODEJCI NOVÉ TECHNIKY, DODAVATELÉ HNOJIV, OSIV, CHEMIE, VÝKUPNY, AGROBAZARY, DODAVATELÉ NÁHRADNÍCH DÍLŮ, ZPRACOVATELÉ AGROPRODUKTŮ, OPRAVNY, PORADENSKÉ FIRMY, TECHNOLOGICKÉ SPOLEČNOSTI, LESNICKÉ SPOLEČNOSTI A DALŠÍ FIRMY PODNIKAJÍCÍ V OBLASTI ZEMĚDĚLSTVÍ.

Nově adresně rozesíláme na vybrané úřady v zemědělských lokalitách, členům agrární komory, členům asociace soukromého zemědělství a dále příjemcům  dotací  ze státního zemědělského a intervenčního fondu dle veřejně přístupných údajů a nově MYSLIVECKÝM SPOLKŮM a nově členům SVAZU CHOVATELŮ SKOTU A členům SDRUŽENÍ ČESKÁ FARMATermíny distribuce (2023)


únor: uzávěrka 2.2., distribuce od 9.2.

březen: uzávěrka 3.3., distribuce od 10.3

duben: uzávěrka 6.4., distribuce od 13.4. 

květen: uzávěrka 5.5., distribuce od 12.5.

červen: uzávěrka 7.6., distribuce od 14.6. 

červenec/srpen: uzávěrka 13.7., distribuce od 20.7.

září: uzávěrka 7.9., distribuce od 14.9.

říjen: uzávěrka 5.10., distribuce od 12.10.

listopad/prosinec: uzávěrka 8.11., distribuce od 15.11.

 

ZEMĚDĚLSKÝ ČASOPIS UNIFORM - veletrhy 2023  : (únor - prosinec)
Na těchto veletrzích se budeme účastnit jako partneři. Budeme rozdávat naše produkty prostřednictvím hostesek, stojanů a informačních pultů.

  

ZEMĚDĚLEC ÚNOR  2023

9.2. - 11.2. 2023 (Praha - Letňany)
FOR PASIV - nízkoenergetické, pasivní a nulové stavby
10. ročník veletrhu FOR PASIV se zaměřuje na nízkoenergetické, pasivní a nulové budovy a bude opět zastoupen prestižními firmami z oboru, podpořen širokou mediální kampaní, záštitami a odbornými partnery. Veletrh je určen pro firmy věnující se projektovému a rozpočtovému oboru, výstavbě a rekonstrukcím, dodávce stavebních materiálů a technického vybavení budov, diagnostice, auditům, financování a poradenství, ale také široké veřejnosti, která řeší úspory energií v novém bydlení.

FOR WOOD - dřevěné stavby, konstrukce a materiály

FOR THERM - krby, kamna, kotle
Nejefektivnější krby, kamna a kotle a k tomu spousta expozic a rad včetně té, jaké dotace je aktuálně možné získat. Takový bude 10. ročník veletrhu FOR THERM 2023, který se zaměřuje hlavně na koncového zákazníka. FOR THERM ve stejném termínu doplní veletrh FOR PASIV zaměřený mimo jiné na alternativní zdroje energie a vzduchotechniku. Návštěvník tak odejde s dokonalým přehledem nabídky v oblasti vytápění a nízkoenergetického bydlení.
FOR THERM nabídne expozice renomovaných výrobců, dovozců a prodejců a zajímavý doprovodný program v podobě přednášek a seminářů, které se budou mimo jiné zabývat vytápěním tuhými palivy a biomasou. Ve spolupráci s odbornými partnery bude k dispozici také Poradenské centrum, které propojí návštěvníky s odborníky na požadovaná dílčí témata. Na jednu vstupenku bude možné navštívit nejen veletrhy FOR THERM a FOR PASIV, ale také FOR WOOD, který se zaměřuje na nízkoenergetické, pasivní a nulové stavby.

STŘECHY PRAHA 2023 - největší veletrh střech
Veletrh Střechy Praha je největší akcí v oboru střech v České republice a střední Evropě s tradiční účastí nejvýznamnějších výrobců a dodavatelů. Se souběžnými akcemi se jedná o jedinečný odborný veletrh v ČR v oboru střech, dřevostaveb a úsporného bydlení.
Střechy Praha jsou největší přehlídkou střešních materiálů, střešních oken, okapových systémů, zelených střech, dřevěných konstrukcí, izolací, nářadí a strojů, fasád a solárních systémů. Je místem každoročního setkání předních odborníků, architektů, stavebních inženýrů, techniků, investorů, studentů vysokých škol, představitelů veřejné správy, stavebních firem, řemeslníků, majitelů domů, bytových družstev a široké veřejnosti se zájmem o střechy, rekonstrukce a úsporné bydlení. 

16.2. - 19.2. 2023 (Praha - Letňany)
FOR FISHING - rybářský veletrh
Navštivte největší rybářský veletrh v České republice! Na letňanském výstavišti PVA EXPO PRAHA vás čeká vše, co se týká rybolovu. Návnady, vybavení, stany, oblečení, rybářské loďě, sonary a mnoho dalších věcí, díky kterým je rybaření jedinečným zážitkem. Již 14. ročník veletrhu opět představí nové trendy. 
 

23.2. - 25.2. 2023 (Lysá nad Labem)
STAVITEL - 29. veletrh stavebních materiálů, technologií
LIGNA BOHEMIA - 19. mezinárodní výstava strojů a dalších pro dřevozpracující průmysl
19. ročník mezinárodní výstavy dřevozpracujícího průmyslu Ligna Bohemia proběhne v tradičním únorovém termínu, který mají dlouho dopředu v kalendáři napsaní všichni vystavovatelé, kteří v tomto oboru něco znamenají, ale samozřejmě také všichni truhláři, podnikatelé, řemeslníci i kutilové, pro které je tato výstava vždy inspirací.
CHALUPÁŘ - 4. veletrh nejen pro chalupáře

 

ZEMĚDĚLEC BŘEZEN  2023

17.3. - 19.3. 2023 (Praha - Letňany)
HOLIDAY WORLD - 31. veletrh cestovního ruchu a regionální turistiky
31. ročník mezinárodních veletrhů cestovního ruchu a regionální turistiky HOLIDAY WORLD & REGION WORLD je jednou z nejdůležitějších akcí tohoto zaměření v České republice. První den veletrhu je vyhrazen pouze pro odborníky z oboru a kontraktační aktivity. Sobota a neděle jsou určeny pro širokou veřejnost. Čeká vás inspirativní doprovodný program, zajímavé přednášky cestovatelů, dobrodruhů a fotografů v rámci cestovatelského festivalu Kolem světa, udílení prestižního ocenění turistických produktů a služeb Velká cena cestovního ruchu, anketa Kraj mého srdce mapující míru popularity krajů ČR. Byznys se bude snažit posílit mimo jiné úspěšná mezinárodní akce obchodních schůzek sítě Enterprise Europe Network – MBM TOURISM PRAGUE 2023.

17.3. - 19.3. 2023 (Praha - Letňany)
FOR CARAVAN 2023 - výstava obytných automobilů a karavanů
FOR BOAT 2023 - výstava lodí
17.–19. března 2023 se na letňanském výstavišti PVA EXPO PRAHA uskuteční 6. ročník jediné specializované výstavy lodí a vodních sportů v České republice, jejíž odborným garantem je Asociace prodejců lodí. Čekají vás zajímavé expozice nejdůležitějších firem z oboru a tipy, jak si dokonale užít slunce a vodu.
Ve spolupráci s APL - Asociací lodního průmyslu, Státní plavební správou a dalšími odbornými institucemi připravujeme odbornou konferenci na téma Novinky v kapitánských průkazech a zkouškách způsobilosti vůdce malého plavidla.
Ve stejný termín můžete na letňanském výstavišti navštívit také 31. mezinárodní veletrhy cestovního ruchu a regionální turistiky HOLIDAY WORLD & REGION WORLD a 14. výstavu obytných automobilů a karavanů FOR CARAVAN.

24.3. - 26.3. 2023 (Praha - Letňany)
FOR BIKES 2023 - 13. veletrh cyklistiky
Největší cyklistický veletrh v České republice FOR BIKES otevírá každoročně cyklistickou sezonu a nabízí cyklosortiment pro všechny věkové i výkonnostní skupiny obyvatel. Vystavovatelé představují návštěvníkům novinky v oblasti kol a elektrokol, koloběžek, velomateriálu, doplňků, výživy, oblečení a veškerých služeb spojených s cyklistikou a cyklodopravou – mapy, navigace, kamery, cyklostezky, bikeparky, cyklozájezdy. Velmi významnou součástí veletrhu je i bohatý doprovodný program.

24.3. - 25.3. 2023 (Praha - Letňany)
FOR BEAUTY 2023 - veletrh kosmetiky, kadeřnictví

21.3. - 23.3. 2023 (BRNO)
AMPER - mezinárodní veletrh elektrotechniky, elektroniky, automatizace, komunikace, osvětlení a zabezpečení

30.3. - 2.4. 2023 (Praha - Letňany)
FOR GARDEN - veletrh všeho o zahradnictví
FOR INTERIOR JARO - veletrh nábytku, interiérů...

22.3. - 26.3. 2023 (Lysá nad Labem)
JARNÍ ZEMĚDĚLEC 2023 - 56. národní výstava zemědělství, zeleně, mechanizace, pěstitelství...
Oslava prvních jarních dnů proběhne u nás na lyském výstavišti. Již padesáté šesté pokračování této největší zahrádkářské, zahradnické a zemědělské události, představuje pádný důkaz o všeobecné oblibě této akce mezi všemi odborníky i širokou veřejností. Jako každoročně představí vystavovatelé široký sortiment jarních květin, osiv, stromků, keřů, postřiků a zahradnických pomůcek, doplněných o zemědělskou a zahradní techniku.
Výstava Zemědělec uspokojí svým zaměřením zástupce z řad odborné i laické veřejnosti. Téměř 200 tuzemských či zahraničních vystavovatelů nabídnou to nejlepší ze svého sortimentu. V rámci pětidenní výstavy se mohou návštěvníci těšit po celou dobu na bohatý doprovodný program.
Po prvních dvou velmi úspěšných ročnících i letos pro Vás připravujeme FESTIVAL DECHOVKY 2023. V průběhu celých pěti dnů se Vám představí mnoho dechových orchestrů zvučných jmen.
FARMA - výstava malých zvířat
Přijďte se podívat na veletržní novinku letošního jara, ať i Vaše děti vědí, kdo všechno žije na farmě.
Bůůůů…Už jste to slyšeli??? NOVINKOU letošního jara je výstava FARMA
A budu tam nejen já, ale i moji kamarádi…velcí i malí.
A většina z nás je velmi krotká, takže vaše lidská mláďata si nás budou i moci pohladit.dozvědí se o nás spoustu informací…joo a bůůůů taky budou moci soutěžit a odnést si malou pozornost.

  

ZEMĚDĚLEC DUBEN  2023

13.4. - 16.4. 2023 (Praha - Letňany)
FOR PETS 2023 - veletrh chovatelských potřeb
FOR KIDS - veletrh potřeb pro děti

15.4. 2023 (Praha - Letňany)
FOR MODEL AND CREATIVE 2023 - 1. veletrh modelářství

13.4. - 16.4. 2023 (Lysá nad Labem)
ELEGANCE - AVANTGARDA - veletrh módy
NARCIS - výstava narcisů, tulipánů a dalších cibulovin

22.4.  2023 (Lysá nad Labem)
JARNÍ RETRO GARÁŽ - největší auto - moto burza

22.4. - 26.4. 2023 (VÝSTAVIŠTĚ BRNO)
NÁRODNÍ VÝSTAVA MYSLIVOSTI
V roce 2023 proběhnou s Národní výstavou myslivosti oslavy stého výročí založení Českomoravské myslivecké jednoty. Součástí oslav bude bohatý program, výstavy s unikátními exponáty, ukázky a vzdělávací aktivity.
Národní výstava myslivosti je založena na rovnocenném zastoupení komerční a edukativní části. V komerční části najdou návštěvníci prodejní expozice mysliveckých a loveckých potřeb, nabídku českých i zahraničních honiteb, zbraně, střelivo a optické systémy. V edukativní a osvětové sekci budou prezentovány trofeje, myslivecké uniformy a její součástí budou také tematické výstavy zdůrazňující hlavní poslání myslivosti – péči o volně žijící zvěř. Děti a mládež najdou užitečné informace v expozici lesnické pedagogiky. V roce 2023 se Národní výstava myslivosti bude konat souběžně s veletrhem ANIMAL TECH a Národní výstavou hospodářských zvířat.
NÁRODNÍ VÝSTAVA HOSPODÁŘSKÝCH ZVÍŘAT
ANIMAL TECH - mezinárodní veletrh pro živočišnou výrobu
Nosnými tématy veletrhu jsou chovatelství, genetika, veterinární lékařství, technologie a zemědělská technika pro živočišnou výrobu. Veletrh je určen především odborníkům - chovatelům, zootechnikům, zemědělcům a veterinárním lékařům.

25.4. - 27.4. 2023 (PRAHA - LETŇANY)
REKLAMA POLYGRAF - OBALY  - veletrh reklamy

 

ZEMĚDĚLEC KVĚTEN  2023

11.5. - 14.5. 2023 (České Budějovice)
HOBBY - výstava pro zahrádkáře, pěstitele, kutily
STAVEBNÍ VELETRH 2023 - stavební veletrh 

25.5. - 28.5. 2023 (Lysá nad Labem)
NATURA VIVA 2023 - mezinárodní výstava myslivosti, rybářství, včelařství a pobytu v přírodě
Natura Viva je jedinou každoroční odbornou výstavou tohoto typu v České republice, na níž se soustředí takřka všechny významné firmy podnikající v oborech myslivosti, rybářství, včelařství a potřeb pro pobyt v přírodě. V komerční části výstavy si budou moci návštěvníci na stáncích renomovaných výrobců a obchodníků koupit vše, co pro pobyt v přírodě a k vykonávání své záliby mohou potřebovat, a to i lovecké zbraně či rybářské náčiní.

NA VELETRHU NAJDETE:
Lovecké zbraně
Střelivo
Nože
Optika
Odborná literatura
Myslivecká kynologie
Rybářství
Lovecká a rybářská turistika
Volný čas – batohy, krosny, spací pytle, turistické oděvy a obuv
Včelařství
Pěstování a ochrana lesa
Dárkové předměty

2.6. 2023 (Airport Kámen)
CASE DEN 2023 - prezentace trendů a novinek v oblasti precizního zemědělství, moderních technologií a inovativních řešen

ZEMĚDĚLEC ČERVEN 2023

červen 2023 (Lysá nad Labem)
Lázeňský veletrh 2023 - veletrh lázeňských služeb
RŮŽOVÁ ZAHRADA 2023 - veletrh květin a rostlin
SENIOR 2023 - výstava nejen pro starší

12.6. - 14.6. 2023 (Nabočany)
NAŠE POLE  - tradiční výstava osiv a zemědělské techniky 

 


ZEMĚDĚLEC červenec & srpen - letní speciál 2023


červenec 2023 (Lysá nad Labem)

KVĚTY - 27. celostátní výstava květin a zahradnické trhy    
FESTIVAL UMĚNÍ - 8. prodejní výstava českého umění, 
skla, keramiky a porcelánu    
                

24.8. - 29.8. 2023 (České Budějovice)
ZEMĚ ŽIVITELKA - 49. ročník mez. agrosalonu. Obnova a rozvoj venkova, rostlinná a živočišná výroba, zemědělská technika, potrav. výroba, lesní a vodní hospodářství

49. ročník Země živitelky začíná  24. srpna 2023 . Země živitelka je největší a nejvýznamnější akcí svého druhu, zaměření a rozsahu, určená pro odbornou i laickou veřejnost,  zaměřující se na zemědělský sektor napříč všemi jeho obory v České republice a na Slovensku. Agrosalon propaguje i české potraviny.

Země živitelka prezentuje nejširší nabídku zemědělských oborů na jednom místě (novinky z oborů zemědělské techniky, myslivosti, včelařství, rybářství, potravinářství nebo chovu hospodářských zvířat, komplexní prezentaci zemědělství od historie po současné trendy, i novinky v oblasti výzkumu a vzdělávání).

Jednotlivé zemědělské obory jsou prezentovány napříč celým areálem. Zemědělské technice je věnována největší část výstavních plochna předvadišti probíhá atraktivní doprovodný program, v pavilonech D1 až D3 a v mobilních kotcích a boxech jsou ustájena hospodářská zvířata, pavilon T1 patří českým výrobcům nabízejícím kvalitní české potraviny, které je možné ochutnat i zakoupit za zvýhodněné ceny. Pravidelně zde vystavují odborné organizace, státní  instituce a  zemědělské firmy, včetně expozic Krajů České republiky. Všechny organizace, které jsou v pavilonu T1, poskytují odborné informace veřejnosti.

Soutěž o nejlepší vystavený exponát ZLATÝ KLAS, kterou vyhlašuje Ministerstvo zemědělství, se stala již nedílnou součástí Mezinárodního agrosalonu Země živitelka a probíhá pod záštitou ministra zemědělství. Soutěžními exponáty jsou špičkové výrobky a novinky z oblasti techniky i mechanizace prací v zemědělství, vědy a výzkumu v zemědělství nebo opravárenství, dále exponáty z potravinářství, lesního a vodního hospodářství, z oblasti ochrany životního prostředí. Soutěžní exponáty se dělí do 4 kategorií: rostlinná výroba, živočišná výroba, mechanizace, potravinářství a zpracovatelský průmysl. Ocenění uděluje soutěžní porota složená z odborníků (zástupci Ministerstva zemědělství, odborného školství, výzkumných ústavů, kontrolních institucí zemědělsko-potravinářského komplexu). Každý rok se v soutěži může rozdělit až 30 ocenění. Soutěžní porota má možnost udělit ocenění ZLATÝ KLAS S KYTIČKOU exponátu představující mimořádný přínos pro ochranu životního prostředí a v případě produktů potravinového charakteru jsou to potraviny, jež se vyznačují mimořádně kvalitativními parametry a standardy. 

Po celou dobu Země živitelky probíhají odborné semináře, programy i bohatý doprovodný program.

 

ZEMĚDĚLEC ZÁŘÍ  2023

 

22.9. - 24.9. 2023 (Lysá nad Labem)
KŮŇ 2023 - výstava koní, prodej doplňků, vozatajství, drezura 

Cílem této akce je představit jednotlivá plemena koní, kterých bude na výstavě ustájeno více než 120! Návštěvníky potěší teplokrevná, plnokrevná, chladnokrevná, sportovní, historická i malá plemena, poníci a miniaturní koně, ale i plemena oslů. Všichni budou k vidění nejen v boxech, ale i na dvou předvadištích. Opět se na výstavě budou prezentovat velmi ušlechtilá arabská plemena koní. Krytá kolbiště budou v halách A1 a C, čímž zajistíme vám - návštěvníkům i účinkujícím stoprocentní komfort nezávisle na nevyzpytatelném podzimním počasí.

Atmosféru výstavy doplní vystoupení jízdní policie, westernové show, ukázky drezury, parkuru. Mimořádná jsou i představení národního hřebčína a hřebčinců působících na území České republiky - z Kladrub nad Labem, Písku a Tlumačova.

Nedílnou součástí výstavy Kůň 2023 bude i účast tuzemských i zahraniční firem z tohoto oboru. Vystavovatelé nabídnou veškeré zboží, výrobky či služby, které jezdec i chovatel potřebují k výkonu své činnosti. Nebudou chybět jezdecké potřeby, přepravníky, kočáry, stájové technologie, široká nabídka krmiv a doplňků, kovářské zboží, veterinární doplňky a odborná literatura.

Vyvrcholením pátečního a sobotního programu výstavy Kůň 2023 bude Večerní koňská galashow doprovázená audiovizuálními efekty a živou hudbou. To vše dohromady s mluveným slovem moderátora připraví kouzelné prostředí pro ty nejlepší ukázky výkonů koní i jezdců.                           

19.9. - 23.9. 2023 (Praha - Letňany)
FOR ARCH 2023 - 34. mezinárodní stavební veletrh

  • Největší a nejnavštěvovanější stavební veletrh v ČR 
  • Stavební veletrh s nejdelší tradicí v ČR
  • Účast předních výrobců a dodavatelů
  • Průřez všemi oblastmi stavebnictví (financování a realizace staveb, stavební řemesla a technologie, stavební materiály a výrobky, stavební stroje, stavební konstrukce, vybavení staveb a další)
  • Zastoupení investorů, developerů, výrobců, dodavatelů, řemeslníků a dalších z oborů souvisejících se stavebnictvím
  • Praktické ukázky stavebních řemesel
  • Odborný doprovodný program – konference, semináře, workshopy
  • Rozsáhlá mediální kampaň v ČR 
  • Odborné celostátní soutěže


 

ZEMĚDĚLEC ŘÍJEN 

10.10. - 13.10. 2023 (VÝSTAVIŠTĚ BRNO)
MSV - mezinárodní strojírenský veletrh
Hlavním tématem MSV je Průmysl 4.0 a digitální továrna, tedy digitalizace výroby, jeden z hlavních směrů inovačního procesu. Mezi další zvýrazněná témata patří cirkulární ekonomika – nakládání s materiálními zdroji

WOODTEC - mezinárodní veletrh obráběcích strojů
TRANSPORT A LOGISTIKA - mezinárodní veletrh dopravy a logistiky
ENVITECH - mezinárodní veletrh ochrany životního prostředí5.10. - 8.10. 2023 (Lysá nad Labem)
NÁŠ CHOV - 27. ročník výstavy hospodářských zvířat
PODZIMNÍ zemědělec 2023
dovolujeme si Vás pozvat na výstaviště do Lysé nad Labem, kde bude  probíhat výstava PODZIMNÍ ZEMĚDĚLEC 2023. Souběžně s touto výstavou bude probíhat celostátní výstava hospodářských zvířat NÁŠ CHOV vč. prodejní výstavy drobnochovatelů.

V sobotu  se můžete také těšit na STŘEDOČESKÉ DOŽÍNKY s tradičním dožínkovým průvodem.
V hale C bude probíhat kvalifikační závod na MČR 2023 v králičím hopu.

19.10. - 22.10. 2023 (Praha - Letňany)
FOR TOYS - veletrh hraček
FOR BABIES - veletrh výrobků pro děti
FOR GAMES - veletrh videoher a interaktivní zábavy

25.10. - 29.10. 2023 (Lysá nad Labem)
EXOTIKA 2023 - celostátní výstava exotické fauny a flóry

28.10. - 29.10. 2023 (Praha - Letňany)
PRAGUE CAR FESTIVAL 2023
Největší výstava ve střední a východní Evropě se zaměřením na tuning, motorsport, historické automobily a motocykly

Výstava spojuje oblasti upravených a sportovních vozů, světa motorsportu a historie vozidel.
Prague Car Festival představí na ploše přes 30 000 mnejlepší tuning z celé Evropy, českou i zahraniční špičku automobilových a motocyklových závodů a průřez bohatou historií vývoje automobilů a motocyklů od předválečného období až po současnost.

Součástí je výstava BSR Tuning Expo, která nabízí skvosty z české tuningové scény a celé Evropy, profesionální tuningové firmy, sportovní automobily a americké vozy. Dále pak výstava Eset Cup Racing Expo, která již mnoho let láká fanoušky automobilových a motocyklových závodů na jedno místo, kde mají možnost vidět nejen špičkovou závodní techniku, ale také setkat se s mnoha zajímavými osobnostmi. A nakonec výstava Glasurit Classic Expo, která představí fanouškům historických vozidel překrásné exponáty a bohatý doprovodný program. K vidění bude více než 150 historických automobilů a motocyklů od předválečného období až do 90. let minulého století

 

                                    

ZEMĚDĚLEC LISTOPAD/PROSINEC 

listopad  2023 (Lysá nad Labem)
AUTOSALON KOLA - 27. výstava automobilů, motocyklů
VETERÁN SHOW , TUNING SHOW

listopad 2023 (Lysá nad Labem)
CHOVATEL 2023 - celostátní výstava drobného zvířectva

21.11. - 23.11. 2023 (Praha - Letňany)
czechbus -  středoevropský veletrh autobusů,
hromadné dopravy, garážové a servisní techniky

9.11. - 11.11. 2023 (Praha - Letňany)
E - SALON - veletrh čisté mobility

 

prosinec 2023 (Praha - Letňany)

Vánoční trhy - Stříbrné vánoční dny

 

prosinec 2023 (Lysá nad Labem)

Polabské Vánoční trhy

 


 

Partneři

© 2023 UNIFORM Praha s.r.o. - katalog firem - všechna práva vyhrazena | Webdesign: WP4you.cz | PHP: VV STUDIO
| Vydavatelství inzertních periodik | Zásady zpracování osobních údajů