Katalog firem Uniform - reklamní banner
Katalog firem Uniform - reklamní banner

Distribuce časopisu

 • ZDARMA zasílán inzerujícím firmám, ve stojanech na vybraných místech, zdarma od hostesek v obchodních centrech: Centrum Černý Most, TESCO - Národní třída, SKALKA, SMÍCHOV, Novodvorská, Zličín, MAKRO - ČERNÝ MOST, Průhonice, NC eden, Europark Štěrboholy, Metropole Zličín, Galerie Butovice, OC ŠESTKA, DBK budějovická, Hypernova Průhonice, Centrum Chodov, Arkády Pankrác + a dále časopis cíleně rozesíláme na úřady, firmy, instituce
   
 • Zdarma k vyzvednutí ve stojanech Uniform
   
 • Zdarma je zasílán inzerujícím společnostem
   
 • Zdarma k dostání při příležitosti veletrhů po celé ČR (viz níže)


 

Termíny distribuce (2023)

 

  ÚNOR od 03.02. - do 25.02.
  BŘEZEN od 02.03. - do 02.04.
  DUBEN od 06.04. - do 27.04.
  KVĚTEN od 05.05. - do 28.05.
  ČERVEN od 02.06. - do 20.06.
  ČERVENEC od 10.07. - do 31.08.
  ZÁŘÍ od 07.09. - do 30.09.
  ŘÍJEN od 04.10. - do 31.10.
  LISTOPAD od 03.11. - do 30.11.
  PROSINEC od 07.12. - do 20.12.
   


DISTRIBUCE UNIFORM veletrhy 2023  : (únor - prosinec)

Na těchto veletrzích se budeme účastnit jako partneři. Budeme rozdávat naše produkty prostřednictvím hostesek, stojanů a informačních pultů.

 

ČASOPIS TV ÚNOR    2023

9.2. - 11.2. 2023 (Praha - Letňany)
FOR PASIV - nízkoenergetické, pasivní a nulové stavby
10. ročník veletrhu FOR PASIV se zaměřuje na nízkoenergetické, pasivní a nulové budovy a bude opět zastoupen prestižními firmami z oboru, podpořen širokou mediální kampaní, záštitami a odbornými partnery. Veletrh je určen pro firmy věnující se projektovému a rozpočtovému oboru, výstavbě a rekonstrukcím, dodávce stavebních materiálů a technického vybavení budov, diagnostice, auditům, financování a poradenství, ale také široké veřejnosti, která řeší úspory energií v novém bydlení.
FOR WOOD - dřevěné stavby, konstrukce a materiály
FOR THERM - krby, kamna, kotle
Nejefektivnější krby, kamna a kotle a k tomu spousta expozic a rad včetně té, jaké dotace je aktuálně možné získat. Takový bude 10. ročník veletrhu FOR THERM 2023, který se zaměřuje hlavně na koncového zákazníka. FOR THERM ve stejném termínu doplní veletrh FOR PASIV zaměřený mimo jiné na alternativní zdroje energie a vzduchotechniku. Návštěvník tak odejde s dokonalým přehledem nabídky v oblasti vytápění a nízkoenergetického bydlení.
FOR THERM nabídne expozice renomovaných výrobců, dovozců a prodejců a zajímavý doprovodný program v podobě přednášek a seminářů, které se budou mimo jiné zabývat vytápěním tuhými palivy a biomasou. Ve spolupráci s odbornými partnery bude k dispozici také Poradenské centrum, které propojí návštěvníky s odborníky na požadovaná dílčí témata. Na jednu vstupenku bude možné navštívit nejen veletrhy FOR THERM a FOR PASIV, ale také FOR WOOD, který se zaměřuje na nízkoenergetické, pasivní a nulové stavby.


STŘECHY PRAHA 2023 - největší veletrh střech
Veletrh Střechy Praha je největší akcí v oboru střech v České republice a střední Evropě s tradiční účastí nejvýznamnějších výrobců a dodavatelů. Se souběžnými akcemi se jedná o jedinečný odborný veletrh v ČR v oboru střech, dřevostaveb a úsporného bydlení.
Střechy Praha jsou největší přehlídkou střešních materiálů, střešních oken, okapových systémů, zelených střech, dřevěných konstrukcí, izolací, nářadí a strojů, fasád a solárních systémů. Je místem každoročního setkání předních odborníků, architektů, stavebních inženýrů, techniků, investorů, studentů vysokých škol, představitelů veřejné správy, stavebních firem, řemeslníků, majitelů domů, bytových družstev a široké veřejnosti se zájmem o střechy, rekonstrukce a úsporné bydlení.

 

16.2. - 19.2. 2023 (Praha - Letňany)
FOR FISHING - rybářský veletrh
Navštivte největší rybářský veletrh v České republice! Na letňanském výstavišti PVA EXPO PRAHA vás čeká vše, co se týká rybolovu. Návnady, vybavení, stany, oblečení, rybářské loďě, sonary a mnoho dalších věcí, díky kterým je rybaření jedinečným zážitkem. Již 14. ročník veletrhu opět představí nové trendy. 
 

23.2. - 25.2. 2023 (Lysá nad Labem)
STAVITEL - 29. veletrh stavebních materiálů, technologií
LIGNA BOHEMIA - 19. mezinárodní výstava strojů a dalších pro dřevozpracující průmysl
CHALUPÁŘ - 4. veletrh nejen pro chalupáře


ČASOPIS TV BŘEZEN
  2023

2.3. - 5.3.2023 (Praha - Letňany)
MOTOCYKL PRAHA  - 23. výstava motocyklů
Milujete motorky a zajímají vás nové značkové stroje, ale i originální custom stavby a přestavby? Pak nemůžete chybět na známé jedinečné akci MOTOCYKL PRAHA, která je již 23. výstavou motocyklů, čtyřkolek a příslušenství.
Součástí výstavy MOTOCYKL PRAHA bude expozice custom staveb a přestaveb Bohemian Custom Motorcycles. Návštěvníci tak budou moci vidět nejlepší stavitele těchto motocyklů nejen z ČR, ale i dalších evropských zemí. Nebudou chybět motocykly z řad veteránů, sportovních týmů, dovozců nových strojů, ani významné osobnosti motosportu a cestovatelé.

2.3. - 4.3.2023 (BRNO)
STAVEBNÍ VELETRH BRNO  - stavební veletrh
Dřevo a stavby Brno představuje ucelenou prezentaci oborů dřevěných staveb a konstrukcí, materiálů pro dřevostavby a konstrukce, základy a opláštění pro dřevostavby a dalších oborů, které jsou úzce spjaty s dřevostavbami. Termín konání veletrhu na začátku roku umožňuje získání potřebných informací, přehledu o novinkách nebo nalezení realizátorů a dodavatelů staveb ještě před zahájením stavební sezóny.
DSB - dřevěné stavby, konstrukce
MOBITEX - veletrh nábytku a interiérového designu
Veletrh nábytku a interiérového designu MOBITEX představuje nejnovější trendy ve vybavení interiéru a doplňcích bydlení. Na jednom místě si můžete prohlédnout a vyzkoušet prezentaci předních výrobců a dodavatelů nábytku a bytového vybavení, kteří působí na českém trhu.  

17.3. - 19.3. 2023 (Praha - Letňany)
HOLIDAY WORLD - 31. veletrh cestovního ruchu a regionální turistiky
31. ročník mezinárodních veletrhů cestovního ruchu a regionální turistiky HOLIDAY WORLD & REGION WORLD je jednou z nejdůležitějších akcí tohoto zaměření v České republice. První den veletrhu je vyhrazen pouze pro odborníky z oboru a kontraktační aktivity. Sobota a neděle jsou určeny pro širokou veřejnost. Čeká vás inspirativní doprovodný program, zajímavé přednášky cestovatelů, dobrodruhů a fotografů v rámci cestovatelského festivalu Kolem světa, udílení prestižního ocenění turistických produktů a služeb Velká cena cestovního ruchu, anketa Kraj mého srdce mapující míru popularity krajů ČR. Byznys se bude snažit posílit mimo jiné úspěšná mezinárodní akce obchodních schůzek sítě Enterprise Europe Network – MBM TOURISM PRAGUE 2023.

17.3. - 19.3. 2023 (Praha - Letňany)
FOR CARAVAN 2023 - výstava obytných automobilů a karavanů
FOR BOAT 2023 - výstava lodí
17.–19. března 2023 se na letňanském výstavišti PVA EXPO PRAHA uskuteční 6. ročník jediné specializované výstavy lodí a vodních sportů v České republice, jejíž odborným garantem je Asociace prodejců lodí. Čekají vás zajímavé expozice nejdůležitějších firem z oboru a tipy, jak si dokonale užít slunce a vodu.
Ve spolupráci s APL - Asociací lodního průmyslu, Státní plavební správou a dalšími odbornými institucemi připravujeme odbornou konferenci na téma Novinky v kapitánských průkazech a zkouškách způsobilosti vůdce malého plavidla.
Ve stejný termín můžete na letňanském výstavišti navštívit také 31. mezinárodní veletrhy cestovního ruchu a regionální turistiky HOLIDAY WORLD & REGION WORLD a 14. výstavu obytných automobilů a karavanů FOR CARAVAN.

 

24.3. - 26.3. 2023 (Praha - Letňany)
FOR BIKES 2023 - 13. veletrh cyklistiky
Největší cyklistický veletrh v České republice FOR BIKES otevírá každoročně cyklistickou sezonu a nabízí cyklosortiment pro všechny věkové i výkonnostní skupiny obyvatel. Vystavovatelé představují návštěvníkům novinky v oblasti kol a elektrokol, koloběžek, velomateriálu, doplňků, výživy, oblečení a veškerých služeb spojených s cyklistikou a cyklodopravou – mapy, navigace, kamery, cyklostezky, bikeparky, cyklozájezdy. Velmi významnou součástí veletrhu je i bohatý doprovodný program.

24.3. - 25.3. 2023 (Praha - Letňany)
FOR BEAUTY 2023 - veletrh kosmetiky, kadeřnictví

21.3. - 23.3. 2023 (BRNO)
AMPER - mezinárodní veletrh elektrotechniky, elektroniky, automatizace, komunikace, osvětlení a zabezpečení

30.3. - 2.4. 2023 (Praha - Letňany)
FOR GARDEN - veletrh všeho o zahradnictví
FOR INTERIOR JARO - veletrh nábytku, interiérů...

22.3. - 26.3. 2023 (Lysá nad Labem)
JARNÍ ZEMĚDĚLEC 2023 - 56. národní výstava zemědělství, zeleně, mechanizace, pěstitelství...
FARMA - výstava malých zvířat

 

ČASOPIS TV DUBEN   2023

13.4. - 16.4. 2023 (Praha - Letňany)
FOR PETS 2023 - veletrh chovatelských potřeb
Jediný odborný veletrh v Čechách zaměřený na chov domácích zvířat příchozím opět nabídne širokou škálu různých potřeb, hraček, krmiv i vychytávek. Zábavu, soutěže a přednášky zajistí zajímavý doprovodný program

13.4. - 16.4. 2023 (Lysá nad Labem)
ELEGANCE - AVANTGARDA - veletrh módy
Na veletrhu se představí výrobci a prodejci z oboru konfekce, textilu, spodního prádla, kožené konfekce i kožené galanterie. Každým rokem se na výstavě prezentuje přes 80 vystavovatelů. Většina z nich jsou české firmy, což návštěvníci velmi oceňují, zvláště proto, že jejich zboží je originální a ceny jsou velmi přijatelné. Vedle textilu a prádla zde najdete i stánky se šperky, módními doplňky a kosmetikou. Letošní rok nebude chybět kosmetické a vlasové studio, kde se můžete bez objednání nechat ostříhat.
NARCIS - výstava narcisů, tulipánů a dalších cibulovin
Přijměte pozvání na již 21. ročník prodejní výstavy Narcis. Letošní termín připadá na 13. - 16. dubna 2023. Současně s touto oblíbenou akcí proběhne také veletrh Elegance/Avantgarda a Regiony České republiky. Ústřední expozicí výstavy Narcis bude jako každý rok obrovské pestrobarevné aranžmá z rozkvetlých narcisů, tulipánů a dalších jarních cibulovin, doplněné okrasnými dřevinami, bonsajemi a dalšími rostlinami. Chybět nebude prodej zahrádkářských potřeb, cibulovin a květinových sadeb. Zahrádkáři si na tomto veletrhu rozhodně přijdou na své.

22.4.  2023 (Lysá nad Labem)
JARNÍ RETRO GARÁŽ - největší auto - moto burza
V sobotu 22. 4. 2023 již tradičně zaplní celý areál výstaviště veteránská burza Retro Garáž. V moderních výstavních pavilónech výstaviště v Lysé nad Labem máte 2x ročně (na jaře a na podzim) jedinečnou možnost nakoupit a prodat vše, na co jste na klasických veteránistických „burzách“ zvyklí. Retro Garáž už pravidelně nabízí skutečně mnoho a to od kompletních strojů, přes nové, replikové nebo staré a původní náhradní díly až po spousty dalších předmětů spojených s veteránismem a nejen to. Na akci svou práci prezentují i renovační dílny a řemeslníci.

22.4. - 26.4. 2023 (VÝSTAVIŠTĚ BRNO)
NÁRODNÍ VÝSTAVA MYSLIVOSTI
NÁRODNÍ VÝSTAVA HOSPODÁŘSKÝCH ZVÍŘAT

ANIMAL TECH - mezinárodní veletrh pro živočišnou výrobu

Národní výstava hospodářských zvířat se roce 2023 bude konat společně s veletrhem ANIMAL TECH a Národní výstavou myslivosti.

NÁRODNÍ VÝSTAVA v Brně je největší přehlídkou živočišné produkce v České republice. Přes 800 kusů zvířat - skotu, ovcí, koz, prasat a koní je předvedeno v národních šampionátech, přehlídkách a hodnoceních za účasti českých i mezinárodních porotců. Výstava se těší velké popularitě u odborné i laické veřejnosti.

V roce 2023 se budou konat národní šampionáty masných plemen skotu, národní šampionát holštýnského skotu, národní šampionáty plemen jersey a brown swiss a národní šampionát českého strakatého skotu. Připravuje se také mezinárodní setkání chovatelů plemene charolais „World Charolais Technical Congress“.

V rámci doprovodného programu Národní výstavy myslivosti proběhnou oslavy stého výročí založení Českomoravské myslivecké jednoty. Součástí oslav bude bohatý program, výstavy s unikátními exponáty, ukázky a vzdělávací aktivity.

 

25.4. - 27.4. 2023 (PRAHA - LETŇANY)
REKLAMA POLYGRAF - OBALY  - veletrh reklamy


ČASOPIS TV KVĚTEN  2023 

11.5. - 14.5. 2023 (České Budějovice)
HOBBY - výstava pro zahrádkáře, pěstitele, kutily
STAVEBNÍ VELETRH 2023 - stavební veletrh 

25.5. - 28.5. 2023 (Lysá nad Labem)
NATURA VIVA 2023 - mezinárodní výstava myslivosti, rybářství, včelařství a pobytu v přírodě
Natura Viva je jedinou každoroční odbornou výstavou tohoto typu v České republice, na níž se soustředí takřka všechny významné firmy podnikající v oborech myslivosti, rybářství, včelařství a potřeb pro pobyt v přírodě. V komerční části výstavy si budou moci návštěvníci na stáncích renomovaných výrobců a obchodníků koupit vše, co pro pobyt v přírodě a k vykonávání své záliby mohou potřebovat, a to i lovecké zbraně či rybářské náčiní.

NA VELETRHU NAJDETE:
Lovecké zbraně
Střelivo
Nože
Optika
Odborná literatura
Myslivecká kynologie
Rybářství
Lovecká a rybářská turistika
Volný čas – batohy, krosny, spací pytle, turistické oděvy a obuv
Včelařství
Pěstování a ochrana lesa
Dárkové předměty

 

ČASOPIS TV ČERVEN  2023

15.6. - 18.6. 2023 (Lysá nad Labem)
Lázeňský veletrh 2023 - veletrh lázeňských služeb
RŮŽOVÁ ZAHRADA 2023 - veletrh květin a rostlin
SENIOR 2023 - výstava nejen pro starší

13.6. - 14.6.2023 (Nabočany)
NAŠE POLE  - tradiční výstava osiv a zemědělské techniky 

 

ČASOPIS TV červenec & srpen - letní speciál  2023
             
červenec 2023 (Lysá nad Labem)
KVĚTY - 27. celostátní výstava květin a zahradnické trhy    
FESTIVAL UMĚNÍ - 8. prodejní výstava českého umění,
skla, keramiky a porcelánu    
                

24.8. - 29.8. 2023 (České Budějovice)
ZEMĚ ŽIVITELKA - 49. ročník mez. agrosalonu. Obnova a rozvoj venkova, rostlinná a živočišná výroba, zemědělská technika, potrav. výroba, lesní a vodní hospodářství

            

ČASOPIS TV ZÁŘÍ    2023
 
září 2023 (Lysá nad Labem)
DOMOV A TEPLO - výstava moderního vytápění
JIŘINKOVÉ SLAVNOSTI - výstava jiřin a gladiolů
ENERGIE - CHYTRÁ DOMÁCNOST - veletrh energetiky

7.9. - 9.9. 2023 (Praha - Letňany)
FOR DECOR A FOR HOME - 15. veletrh dekorací skla...
HLAVNÍ TÉMATICKÉ OBORY – PODZIM

 • VÁNOČNÍ DEKORACE, OZDOBY A SVÍČKY
 • PODZIMNÍ DEKORACE A DUŠIČKY
 • CELOROČNÍ DEKORACE A BYTOVÉ DOPLŇKY
 • FLORISTIKA
 • KERAMIKA, SKLO, PORCELÁN
 • BYTOVÝ TEXTIL
 • STOLOVÁNÍ A KUCHYŇSKÉ DOPLŇKY
 • VENKOVNÍ A ZAHRADNÍ DEKORACE
 • UMĚLECKÉ PŘEDMĚTY
 • DÁRKOVÝ SORTIMENT


září 2023 (Litoměřice)
Zahrada čech -  výstava a veletrh o zahradnictví, zahrádkářství...

září 2023 (Lysá nad Labem)
KŮŇ 2023 - výstava koní, prodej doplňků, vozatajství, drezura                            

19.9. - 23.9. 2023 (Praha - Letňany)
FOR INTERIOR 2023 - 19. mezinárodní veletrh nábytku, interiérů
FOR ARCH 2023 - 34. mezinárodní stavební veletrh

 • Největší a nejnavštěvovanější stavební veletrh v ČR 
 • Stavební veletrh s nejdelší tradicí v ČR
 • Účast předních výrobců a dodavatelů
 • Průřez všemi oblastmi stavebnictví (financování a realizace staveb, stavební řemesla a technologie, stavební materiály a výrobky, stavební stroje, stavební konstrukce, vybavení staveb a další)
 • Zastoupení investorů, developerů, výrobců, dodavatelů, řemeslníků a dalších z oborů souvisejících se stavebnictvím
 • Praktické ukázky stavebních řemesel
 • Odborný doprovodný program – konference, semináře, workshopy
 • Rozsáhlá mediální kampaň v ČR 
 • Odborné celostátní soutěže 

 

CASOPIS TV ŘÍJEN  2023

10.10. - 13.10. 2023 (VÝSTAVIŠTĚ BRNO)
MSV - mezinárodní strojírenský veletrh
WELDING - veletrh svařovací techniky
TRANSPORT A LOGISTIKA - veletrh dopravy

říjen 2023 (Lysá nad Labem)
NÁŠ CHOV - 27. ročník výstavy hospodářských zvířat
PODZIMNÍ ZEMĚDĚLEC 2023

19.10. - 22.10. 2023 (Praha - Letňany)
FOR TOYS - veletrh hraček

 • Novinky ze světa hraček a her
 • Prezentace předních firem z oboru
 • Poradenství oborových programů
 • Odborný doprovodný program
 • Rozsáhlá mediální kampaň
 • Setkání odborné i laické veřejnosti

FOR BABIES - veletrh výrobků pro děti
FOR GAMES - veletrh videoher a interaktivní zábavy

 • Novinky ze světa her pro všechny herní platformy
 • Finálové turnaje v PC hrách
 • Doprovodný program
 • Cosplay soutěže
 • Herní subkultury
 • Autogramiády


20.10. - 21.10. 2023 (Praha - Letňany)
FOR BEAUTY 2023 - veletrh kosmetiky

říjen 2023 (Lysá nad Labem)
EXOTIKA 2023 - celostátní výstava exotické fauny a flóry

28.10. - 29.10. 2023 (Praha - Letňany)
PRAGUE CAR FESTIVAL 2023
Největší výstava ve střední a východní Evropě se zaměřením na tuning, motorsport, historické automobily a motocykly
Dvanáctý ročník akce evropského významu nabídne vystavovatelům i návštěvníkům jedinečnou podívanou na široké spektrum unikátních automobilů a motocyklů.

Výstava spojuje oblasti upravených a sportovních vozů, světa motorsportu a historie vozidel.
Prague Car Festival představí na ploše přes 30 000 mnejlepší tuning z celé Evropy, českou i zahraniční špičku automobilových a motocyklových závodů a průřez bohatou historií vývoje automobilů a motocyklů od předválečného období až po současnost.

Součástí je výstava BSR Tuning Expo, která nabízí skvosty z české tuningové scény a celé Evropy, profesionální tuningové firmy, sportovní automobily a americké vozy. Dále pak výstava Eset Cup Racing Expo, která již mnoho let láká fanoušky automobilových a motocyklových závodů na jedno místo, kde mají možnost vidět nejen špičkovou závodní techniku, ale také setkat se s mnoha zajímavými osobnostmi. A nakonec výstava Glasurit Classic Expo, která představí fanouškům historických vozidel překrásné exponáty a bohatý doprovodný program. K vidění bude více než 150 historických automobilů a motocyklů od předválečného období až do 90. let minulého století.

 

ČASOPIS TV LISTOPAD   2023 

listopad 2023 (Lysá nad Labem)
AUTOSALON KOLA - 27. výstava automobilů, motocyklů
VETERÁN SHOW , TUNING SHOW

listopad 2023 (Lysá nad Labem)
CHOVATEL 2023 - celostátní výstava drobného zvířectva

21.11. - 23.11. 2023 (Praha - Letňany)
CZECHBUS je interaktivním, specializovaným B2B  veletrhem se zaměřením na problematiku české a středoevropské silniční hromadné dopravy. Využívá rozšířené kreativní prostředky pro zviditelnění vystavovatelů a partnerů v dlouhodobém horizontu. Cílem je mj. zvýšit prodej nových autobusů v České republice a podpořit exportní politiku státu.


9.11. - 11.11. 2023 (Praha - Letňany)
E - SALON - veletrh čisté mobility

 

ČASOPIS TV PROSINEC 2023

prosinec 2023 (Praha - Letňany)
Vánoční trhy - stříbrné vánoční dny

prosinec 2023 (Lysá nad Labem)
polabské Vánoční trhy

 

 


 

Partneři

© 2023 UNIFORM Praha s.r.o. - katalog firem - všechna práva vyhrazena | Webdesign: WP4you.cz | PHP: VV STUDIO
| Vydavatelství inzertních periodik | Zásady zpracování osobních údajů