logo UNIFORM
ozdobná linka UNIFORM
vydavatelství inzertních periodik
navštívených stránek: 37367208 | 2020
Katalog firem Uniform - reklamní banner

Co je systém AUTOTRACER - Zkontroluj si auto

Co je systém AUTOTRACER - Zkontroluj si auto

 

Kupujete vozidlo? Chybí Vám o něm více informací? Máte pochybnosti o skutečném stavu tachometru? Zjistěte si, co skutečně kupujete! Většina z nás není odborníkem a znalcem automobilů!

Informační systém AUTOTRACER pomůže každému, kdo si kupuje ojeté vozidlo. Poskytuje prostřednictvím internetu cenné rady, jak si před nákupem zkontrolovat základní identifikátory vozidla. Nezbytné postupy jsou v první části doplněné podrobnou fotodokumentací. V druhé části systému AUTOTRACER naleznete důležité informace z historie vozidla.

Kdy a proč systém AUTOTRACER použít

Nejefektivnější je využití systému ještě před nákupem ojetého vozidla. Znát o vozidle důležité informace je ale vhodné kdykoli. Zkontrolovat identifikátory vozidla se v řadě případů ukázalo jako důležitější než kontrola jeho technického stavu. Vyměnit motor vozidla kvůli jeho závadě je nepříjemné, ale přijít rovnou o celé vozidlo je mnohem horší a finančně citelnější ztráta. Znát historii vozidla je nutnost. Snad každý kupující se zajímá o to, kdy bylo vozidlo skutečně vyrobeno, kolik kilometrů ujelo, zda bylo vozidlo někdy prověřováno a s jakým výsledkem nebo jak vozidlo navštěvovalo servis a z jakého důvodu.

 

5 

Zkontrolovat identifikátory vozidla se v řadě případů ukázalo jako důležitější než kontrola jeho technického stavu. Vyměnit motor vozidla kvůli jeho závadě je nepříjemné, ale přijít rovnou o celé vozidlo je mnohem horší a finančně citelnější ztráta 

 

Součásti systému AUTOTRACER

Systém je rozdělen na část neplacenou a placenou. Neplacená část je volně přístupná každému uživateli internetu a umožňuje zjistit rozsah informací, které jsou k dotazovanému vozidlu dostupné. Placená část pak zpřístupňuje všechny dostupné konkrétní informace. Vstup do placené části systému je podmíněn zadáním kódu z platného kuponu, tzv. aktivací kuponu.

Informace, které systém uživatelům poskytuje jsou členěny do dvou částí:

Kontrola identifikátorů. Obsahuje textový a obrazový návod, jak v jednotlivých krocích vybrané vozidlo fyzicky zkontrolovat včetně možnosti porovnat aktuální stav identifikátorů s fotografiemi jejich továrního provedení u daného modelu.

Výpis z historie vozidla. Může obsahovat záznamy v tomto členění: rok výroby, technický popis, záznamy a fotografie z dokumentování a prověřování původu nebo původnosti identifikátorů vozidla, kontroly odcizení v ČR, kontroly leasingu, servisní záznamy, časový vývoj stavu tachometru, atd.

 

6
Znát historii vozidla je nutnost. Snad každý kupující se zajímá o to, kdy bylo vozidlo skutečně vyrobeno, kolik kilometrů ujelo, zda bylo vozidlo někdy prověřováno a s jakým výsledkem nebo jak vozidlo navštěvovalo servis a z jakého důvodu.  

 

Přístup do systému AUTOTRACER:

http://www.autotracer.cz nebo http://www.zkontrolujsiauto.cz.

Nejdříve si uživatel zdarma ověří, po zadání základních údajů o vozidle (VIN, značka, model, typ), kolik informací je o daném vozidle v systému k dispozici. Teprve pak se může rozhodnout, zda využije placené části systému a zobrazí si všechny dostupné informace.

Zdroj:www.uamk-cr.cz                              u
Zdroj foto:www.cebia.cz


 
tisk/poslat emailem
Články k oboru
Katalog firem Uniform - reklamní banner
 
 
 
Spolupracujeme:
logo Pressweb logo Pořadatel veletrhů: ABF, a.s. logo Cestovatelé Lucie a Michal logo Divadlo Na Fidlovačce logo Cykloknihy logo peníze
logo Život dětem logo Terinvest logo Divadlo U 22 logo GrilyKrby