logo UNIFORM
ozdobná linka UNIFORM
vydavatelství inzertních periodik
navštívených stránek: 31928231 | 2019
Katalog firem Uniform - reklamní banner

Světová premiéra nového crossoveru: ŠKODA rozšiřuje svou rodinu modelů SUV

Světová premiéra nového crossoveru: ŠKODA rozšiřuje svou rodinu modelů SUV

 

Zcela nový model crossoveru v sobě spojuje přednosti vozu kategorie SUV s agilitou kompaktního vozu

 

Moderní asistenční systémy se tu setkávají se svěžím designem a řadou Simply Clever detailů

 

Světová premiéra nového modelu značky ŠKODA proběhne v březnu 2019 na autosalonu v Ženevě

 

 

Mladá Boleslav, 16. ledna 2019 – ŠKODA důsledně pokračuje ve své SUV-ofenzívě. S novým crossoverem představuje česká automobilka další model a rozšiřuje svou paletu vozů kategorie SUV po úspěšných modelech KODIAQ a KAROQ. ŠKODA fotografií siluety poskytuje první náhled na budoucí crossover, který bude mít světovou premiéru na autosalonu v Ženevě (5. až 17. března). Z tohoto záběru lze vytušit vzhled přídě, viditelné jsou také výrazné nové LED-světlomety s nahoře umístěnými světly pro denní svícení a integrovanými dynamickými směrovými světly.

 

 

Přírůstek v modelové paletě značky ŠKODA v sobě spojuje to nejlepší ze dvou světů. Kombinuje přednosti vozů kategorie SUV – vysokou polohu sedadel, lepší výhled z vozu, pohodlné nastupování a vystupování a zvýšenou světlou výšku – s agilitou a jízdními vlastnostmi kompaktního vozu. Městský crossover značky ŠKODA se tedy prezentuje jako ideální průvodce pro všední den ve velkoměstě i mimo něj. Na bázi modulární platformy MQB koncernu Volkswagen nabízí tento model značky ŠKODA nové asistenční systémy, řadu Simply Clever detailů, které jsou pro značku stejně typické jako velkorysá nabídka prostoru.

 

 

Pro aktuální informace nás sledujte na twitterovém účtu: https://twitter.com/skodaautonews, Veškeré informace k modelu ŠKODA KODIAQ RS získáte pod hashtagem #NextSkoda.

 

 
tisk/poslat emailem
Články k oboru
Katalog firem Uniform - reklamní banner
 
 
 
Spolupracujeme:
logo Pressweb logo Pořadatel veletrhů: ABF, a.s. logo Cestovatelé Lucie a Michal logo Divadlo Na Fidlovačce logo Cykloknihy logo peníze
logo Život dětem logo Terinvest logo Divadlo U 22