logo UNIFORM
ozdobná linka UNIFORM
vydavatelství inzertních periodik
navštívených stránek: 35115610 | 2020
Katalog firem Uniform - reklamní banner

Jaké autodoplňky patří k oblíbeným?

Jaké autodoplňky patří k oblíbeným?

 

Určitě patříte mezi majitele automobilů. V současné době má každá druhá domácnost minimálně dvě vozidla v garáži, což je dobře - mít automobil, to se vždycky hodí. Můžeme žít krapet pohodlnější život, nemusíme se ohlížet na jízdní řády a na podobné věci. V případě, že máte vlastní automobil, nabízí se otázka, jestli ho máte obohacený o autodoplňky. Většina majitelů vozidel bohužel řekne, že ne, a to je špatně. V hlavách mnohých majitelů vozidel totiž sídlí myšlenka, že autodoplňky mají jen zkrášlující funkci, jenže není to tak. Autodoplňky rozhodně nemají jen zkrášlující funkci, mají také funkci ochrannou.

 

 

Díky autodoplňkům můžete ochránit svůj vůz před mnohými poškozeními, jako jsou oděrky nebo škrábance. V případě, že se teprve vydáte na nákup autodoplňků, doporučujeme se ohlížet jen po takových, které jsou přesně stvořené pro váš automobil. Dnes je autodoplňků na trhu mnoho, najdete bohatou nabídku autodoplňků pro jakýkoli typ a model vozidla. Ať už jste majitelem vozidla Kia nebo Hyundai, najdete pro svůj vůz autodoplňky přesně padnoucí do vozidla.

 

 

Jen je nyní otázkou, do jakých konkrétních autodoplňků investovat, když je jich na trhu nabízeno tak mnoho. I s tím ostatně poradíme.

 

 

Znáte vany do kufru?

 

 

Zejména kutilové a lidé pracující s nářadím by si měli do svého kufru pořídit takzvané vany do kufru, které předchází poškození zavazadlového prostoru, k němuž obvykle dochází při převozu těžkého nákladu nebo při převozu ostrého nářadí. Vany do kufru je možné koupit jak v plastovém, tak v gumovém provedení, každé má ostatně své pro i proti.

 

 

Zatímco plastové vany do kufru se pyšní vyvýšeným okrajem, díky kterému nepronikne vylitý nebo vysypaný náklad tam, kam nemá, gumové vany do kufru zase zajišťují stabilitu převáženému nákladu. Je tedy ostatně na vás, pro který typ se rozhodnete.

 

 

A co autokoberce?

 

 

Autokoberce nejen, že zkrášlují interiér vozidla, ale také chrání podlahu. V zimním období se vyhněte textilním autokobercům, a to z jediného důvodu - sníh se rozpouští, voda proniká do textilu, kde plesniví a následně zapáchá. Gumové autokoberce jsou v tomto období lepší volbou.

 

Zdroj:https://www.pressweb.cz


 
tisk/poslat emailem
Články k oboru
Katalog firem Uniform - reklamní banner
 
 
 
Spolupracujeme:
logo Pressweb logo Pořadatel veletrhů: ABF, a.s. logo Cestovatelé Lucie a Michal logo Divadlo Na Fidlovačce logo Cykloknihy logo peníze
logo Život dětem logo Terinvest logo Divadlo U 22