logo UNIFORM
ozdobná linka UNIFORM
vydavatelství inzertních periodik
navštívených stránek: 36486361 | 2020
Katalog firem Uniform - reklamní banner

Sportovní výfuky nebo třeba potah na volanty? To jsou oblíbené tuningy na vozidla

Sportovní výfuky nebo třeba potah na volanty? To jsou oblíbené tuningy na vozidla

 

 

Jste majitelem automobilu a trápí vás, že váš automobil je naprosto stejný jako vozidla, která denně projíždí po silničních komunikacích? Nechcete však investovat do zbrusu nového automobilu, přesto chcete vzhled svého vozidla změnit, zdokonalit, vyšperkovat? Pak je jistou možností tuning, který je oblíbenou záležitostí už od sedmdesátých let, kdy se odhaduje jeho vznik. Od té doby se samozřejmě tuning dostal na zcela jinou úroveň a přibylo mnoho možností, popularita tuningu však stále zůstává na tom samém bodě.
 
 

Jak již bylo zmíněno, tuning jako takový je zde mezi námi pravděpodobně od sedmdesátých let, kdy na silnicích nejezdilo tolik vozidel jako nyní. V té době lidé chtěli zaujmout a automobil byl skvělou možností, jak na to. Touha zaujmout však v lidech přetrvávala a přetrvala až dodnes, kdy sice automobilů máme daleko více než tehdy, na druhou stranu se všechny začínají vyrábět na “jedno brdo”. Tuning však může vozidla razantně odlišit.

 

 

Dnes navíc nežijeme v sedmdesátých letech minulého století, možností tuningu je vícero. Zatímco dříve se vozidla polepovala jen šachovnicovými samolepkami, dnes hrají hlavní roli trochu jiné autodoplňky z Ostravy.

 

 

Sportovní výfuky jsou trendem

 

 

Automobil s obyčejným výfukem? To se dnes opravdu nenosí. Stejně tak se nenosí jen jeden jediný výfuk. Přednost se dnes dává sportovním výfukům, kterých navíc bude na automobilu vícero. Sice takový tuning ne vždy projde technickou kontrolou, ale alespoň za krátkodobou parádu to stojí.

 

 

Potahy na volanty jsou také v kurzu

 

 

Kromě sportovních výfuků se začínají měnit i volanty za sportovní volanty. Pokud však někdo nemá na nový sportovní volant, investuje se jen do potahů na volant, který taktéž dokáže pozměnit starý volant k nepoznání. Potahy na volant jsou nyní k dostání v různých vzorech a barvách, je na každém člověku, pro jaký se rozhodne.

 

Zdroj:https://www.pressweb.cz


 
tisk/poslat emailem
Články k oboru
Katalog firem Uniform - reklamní banner
 
 
 
Spolupracujeme:
logo Pressweb logo Pořadatel veletrhů: ABF, a.s. logo Cestovatelé Lucie a Michal logo Divadlo Na Fidlovačce logo Cykloknihy logo peníze
logo Život dětem logo Terinvest logo Divadlo U 22