logo UNIFORM
ozdobná linka UNIFORM
vydavatelství inzertních periodik
navštívených stránek: 40992236 | 2020
Katalog firem Uniform - reklamní banner

Jaguar E-PACE – Sportovní, stylový a inovativní

Jaguar E-PACE – Sportovní, stylový a inovativní

 

Automobilka Jaguar, která se zaměřuje zejména na luxusní sedany a sportovní vozy, přišla se svým úplně prvním kompaktním SUV. Jaguar E-PACE je unikátní kombinací vzhledu, hbitosti a prožitku z dynamického řízení. Tento SUV se pyšní délkou 4,394 metrů, celkovou šířkou i se zrcátky 1,983 metrů a na výšku dosahuje 1,648 metrů. 
 
 

Sportovní a stylový

 

 

I tento model SUV má sportovního ducha. Přední maska disponuje mohutnou zaoblenou pláství a všestrannými světlomety LED. Radikální linie střechy splývá v zadní spoiler, který vybíhá nad strmým zadním oknem. Na výběr jsou až 21" slitinová kola, která podtrhují sportovní charakter tohoto vozu. Ke stylu a komfortu patří samozřejmě volitelná prosklená střecha, bezrámová, s panoramatickým výhledem. Bezrámové je i zpětné zrcátko zakomponované přímo v srdci kokpitu, který je velice moderní, stylový a přitom jednoduchý. Dostupné je zde konfigurovatelné osvětlení interiéru s bohatými vizuálními efekty. Na výběr se nabízí deset různých barevných provedení. Hluboká středová konzole je vhodná pro uskladnění menšího tabletu anebo čtyř láhví o objemu 0,75 litrů. Prostorná schránka u spolujezdce je vhodná pro všechny potřebné věci, které chcete mít po ruce. 

 

 

Inovativní technologie

 

 

Systém InControl nabízí veliké množství informací a zábavy. Disponuje sadou intuitivních pokročilých technologií, které propojují vás i váš E-PACE s okolním světem. Pro tyto účely slouží displej “TouchPro”, který se nachází přímo ve středové konzoli. Navíc umožňuje výběr z panelů, takže hlavní obrazovka může být používána pro navigaci, zatímco boční panel zobrazuje ovládací prvky telefonu. 

 

 

Tento vůz disponuje displejem HUD (Head Up Display), který promítá klíčová data vozu na přední sklo a je vybaven plno-barevnou grafikou pro vysoké rozlišení. Volitelný je zde i interaktivní displej řidiče. Systém jednoduše obdrží a následně promítá jízdní data, navigaci, možnosti mobilního telefonu a další. Dostupné jsou zde také asistenčními systémy jako je nouzové brždění, asistence jízdního pruhu, tempomat a omezovač rychlosti, kontrola slepých úhlů, airbagy, přední a zadní parkovací asistent a kamera o 360 stupních.

 

 

Pro ten nejlepší požitek z hudby je zde zabudovaný britský systém “Meridian Sound” a “Meridian Surround Sound System” s technologií “Trifield” pro křišťálově čisté výšky a hluboké a výrazné basy.

 

 

Tou asi nejlepší vychytávkou je “Activity Key”, který vám umožní uschovat klíč bezpečně v autě. Vy si jednoduše nasadíte voděodolný náramek, který můžete nosit všude s sebou ať už děláte cokoliv, a díky kterému můžete váš vůz jednoduše uzamknout či odemknout.

 

 

Dveře zavazadlového prostoru můžete, díky inovativní technologii, otevřít pouhým pohybem nohy pod zadním nárazníkem. Samotný zavazadlový prostor pojme až 1492 litrů na hloubku 1,28 metrů.

 

 

Motorizace a varianty vozu

 

 

Model Jaguar E-PACE je poháněn dvoulitrovým přeplňovaným čtyřválcem o síle 246 koní, s maximální rychlostí 230 km/h, 9stupňovou automatickou převodovkou, pohonem všech kol a 17" slitinovými koly.

 


Shodným motorem disponuje Jaguar E-PACE S, který je navíc vybaven koženým interiérem, 18" slitinovými koly, vylepšenou technologií "Connect Pro" se zabudovaným 4G a Wifi připojením spolu s "Navigací Pro".

 


Jaguar E-PACE SE se opět liší pouze výbavou s 19" slitinovými koly, pokročilou technologií, polohovatelnými paměťovými sedadly, "Meridian Sound System" a "Drive Pack".

 


Jaguar E-PACE R-DYNAMICS S je poháněn silnějším dvoulitrovým přeplňovaným čtyřválcem o síle 296 koní, s maximální rychlost 244 km/h a 9stupňovou automatickou převodovkou. Vybaven je koženým interiérem, 18" slitinovými koly, vylepšenou technologií "Connect Pro" se zabudovaným 4G a Wifi připojením spolu s navigací Pro a asistenčními systémy.

 


Pokročilejší technologií se pyšní Jaguar E-PACE R-DYNAMICS SE. Je vybaven parkovací kamerou a senzory, polohovatelnými paměťovými sedadly (14 poloh), zvukovým "Meridian Sound System", "Drive Pack" a 19" slitinovými koly.

 


Ještě inovativnější je Jaguar E-PACE R-DYNAMICS HSE se systémem "Activity Key", Windsor paměťovými polohovatelnými sedadly (18 poloh), otevíráním pátých dveří gesty, 12,3" displejem, "Drive Pack", asistenčními systémy a dalšími.

 


Jaguar E-PACE FIRST EDITION má v sobě dvoulitrový přeplňovaný čtyřválec o síle 246 koní, s maximální rychlostí 230 km/h, 9stupňovou automatickou převodovku a disponuje pohonem všech kol. Z bohaté výbavy se nabízí 20" hliníková kola s pěti dělenými paprsky v saténově šedém provedení, "Activity Key", "Drive Pack", asistenční systémy, parkovací kamera a asistent, "Touch Pro", aplikace "InControl", "Navigace Pro", 4G a Wi-Fi Hotspot, HUD displej.

 

Zdroj:https://www.pressweb.cz


 
tisk/poslat emailem
Články k oboru
Katalog firem Uniform - reklamní banner
 
 
 
Spolupracujeme:
logo Pressweb logo Pořadatel veletrhů: ABF, a.s. logo Cestovatelé Lucie a Michal logo Divadlo Na Fidlovačce logo Cykloknihy logo peníze
logo Život dětem logo Terinvest logo Divadlo U 22 logo GrilyKrby