logo UNIFORM
ozdobná linka UNIFORM
vydavatelství inzertních periodik
navštívených stránek: 32682073 | 2019
Katalog firem Uniform - reklamní banner

Na ženevském výstavišti Palexpo začal 80. ročník mezinárodního autosalonu.

Na ženevském výstavišti Palexpo začal 80. ročník mezinárodního autosalonu. Na ženevském výstavišti Palexpo začal 80. ročník mezinárodního autosalonu. Na ženevském výstavišti Palexpo začal 80. ročník mezinárodního autosalonu. Na ženevském výstavišti Palexpo začal 80. ročník mezinárodního autosalonu. Na ženevském výstavišti Palexpo začal 80. ročník mezinárodního autosalonu. Na ženevském výstavišti Palexpo začal 80. ročník mezinárodního autosalonu. Na ženevském výstavišti Palexpo začal 80. ročník mezinárodního autosalonu. Na ženevském výstavišti Palexpo začal 80. ročník mezinárodního autosalonu. Na ženevském výstavišti Palexpo začal 80. ročník mezinárodního autosalonu. Na ženevském výstavišti Palexpo začal 80. ročník mezinárodního autosalonu. Na ženevském výstavišti Palexpo začal 80. ročník mezinárodního autosalonu. Na ženevském výstavišti Palexpo začal 80. ročník mezinárodního autosalonu. Na ženevském výstavišti Palexpo začal 80. ročník mezinárodního autosalonu. Na ženevském výstavišti Palexpo začal 80. ročník mezinárodního autosalonu. Na ženevském výstavišti Palexpo začal 80. ročník mezinárodního autosalonu. Na ženevském výstavišti Palexpo začal 80. ročník mezinárodního autosalonu. Na ženevském výstavišti Palexpo začal 80. ročník mezinárodního autosalonu.

 

V Ženevě je k vidění přehlídka koncepčních modelů, designérských studií, novinek či stávajících modelů všech světových producentů, kteří působí na evropském trhu.

Chrysler přivezl do Ženevy designovou studií Chrysler 300C, modelem Chrysler 300C ve verzi eko, model Grand Voyagera jiné. Značky Chrysler a Lancia se představují na jedné výstavní ploše, která se svojí koncepcí odchyluje od tradičního pojetí stánku na autosalonu ve prospěch symbolického znázornění budoucího sblížení obou značek.

Stánek značek Chrysler a Lancia je pojat jako dva kousky skládačky-puzzle, které se nyní spojily, aby vytvořily zcela nový subjekt s neomezenými možnostmi a společnou vizí. Portfolio výrobků značek Chrysler a Lancia představuje to nejlepší, co bylo vytvořeno v historii automobilového průmyslu na obou stranách oceánu, což je ztělesněno v impozantním pozadí s obrovskými dílky skládačky v nejmodernější barvě a stylu.

Značka Jeep představila celé současné výrobkové portfolio od modelu Compass po Grand Cherokee. Zajímavostí je Wrangler Islander.

Značka Dodge vystavila dva kultovní modely - Dodge Charger SRT8® a Dodge Challenger SRT8.

Bližší informace naleznete v přiložených tiskových zprávách a fotogalerii.

TZ-Chrysler_Ženeva 2010_cz-low.doc

TZ-Jeep_Ženeva 2010_cz low.doc

TZ-Dodge_Ženeva 2010_cz low.doc

Zdroj:tisková zpráva na www.jeep.cz


 
tisk/poslat emailem
Články k oboru
Katalog firem Uniform - reklamní banner
 
 
 
Spolupracujeme:
logo Pressweb logo Pořadatel veletrhů: ABF, a.s. logo Cestovatelé Lucie a Michal logo Divadlo Na Fidlovačce logo Cykloknihy logo peníze
logo Život dětem logo Terinvest logo Divadlo U 22