logo UNIFORM
ozdobná linka UNIFORM
vydavatelství inzertních periodik
navštívených stránek: 31354195 | 2019
Katalog firem Uniform - reklamní banner

Sprchový kout je praktický i estetický prvek koupelny

Sprchový kout je praktický i estetický prvek koupelny

 

Sprchové kouty jsou nejen praktickou, ale často i estetickou součástí koupelny. Stále více lidí jim dává přednost před vanou, oproti které nabízí nejen úsporu místa, ale především nižší spotřebu vody. Při výběru sprchového koutu je potřeba zvážit hned několik věcí, rozhodně si nelze myslet, že si nový prvek do koupelny vyberete pouze podle jeho vzhledu.

 

 

Na co se zaměřit při výběru sprchového koutu?

 

 

V první řadě byste měli pracovat s dispozicemi vaší koupelny. Zatímco někdo, kdo má prostornou koupelnu, si může dovolit prostorově náročnější sprchový kout, ten, který má menší koupelnu, bude muset vybírat mezi prostorově méně náročnějšími sprchovými kouty. Vybírat můžete podle tvaru, základem jsou půlkruhové sprchové kouty, stejně tak ale v e-shopu vse-do-koupelny.cz najdete i sprchové kouty čtvercové či obdélníkové.

 

 

Když toužíte po originalitě

 

 

Stále více se rozmáhajícím trendem jsou sprchové kouty, které jsou tvořeny tzv. volným sklem. V praxi to vypadá tak, že se pro sprchový kout pouze vyhradí místo a to se obestaví volně stojícími skleněnými deskami. I tohle řešení e-shop vse-do-koupelny.cz nabízí, takže pokud toužíte po něčem luxusním, je možná právě tahle volba vaše správná.

 

 

Malá nebo vysoká vanička?

 

 

Při výběru sprchového koutu lidé zpravidla řeší velikost, nebo spíše lépe řečeno výšku vaničky. Standardem jsou nízké vaničky sloužící pouze k zachycování vody a jejímu následnému odtoku. Tyto vaničky nejsou vyšší, nežli pár centimetrů a rozhodně nemohou zastat klasickou vanu. Opakem tohoto řešení jsou vysoké vaničky, které jsou již dostatečně hluboké, takže si do nich můžete vodu napustit stejně jako do vany. Sprchové kouty s vyšší vaničkou jsou vhodné do rodin s dětmi.

 

Zdroj:https://www.pressweb.cz/


 
tisk/poslat emailem
Články k oboru
Katalog firem Uniform - reklamní banner
 
 
 
Spolupracujeme:
logo Pressweb logo Pořadatel veletrhů: ABF, a.s. logo Cestovatelé Lucie a Michal logo Divadlo Na Fidlovačce logo Cykloknihy logo peníze
logo Život dětem logo Terinvest logo Divadlo U 22