logo UNIFORM
ozdobná linka UNIFORM
vydavatelství inzertních periodik
navštívených stránek: 31743983 | 2019
Katalog firem Uniform - reklamní banner

Jaké obrazy by měly zdobit každou moderní domácnost?

Jaké obrazy by měly zdobit každou moderní domácnost?

 

 

Přemýšlíte nad tím, čím vyzdobíte svou moderní domácnost? V případě, že se rozhodnete svou domácnost přeměnit na moderní sídlo, doporučujeme investovat do vícedílných obrazů, což jsou obrazy, které si zamilujete pro jejich jedinečnost a velikost. Nejsou to typické malé obrazy, které vám sotva vyplní prázdná místa na zdi. Jsou to naopak prostorné obrazy, jejichž jednotlivé díly lze různě rozestavět či pověsit s různými rozestupy.

Určitě si říkáte, proč jste kouzlo vícedílných obrazů neobjevili dříve. Opravdu jsou to obrazy, které zaplní jakkoli prázdnou zeď a svou velikostí krásně rozjasní a zútulní jakýkoli pokoj v domově. V současné době lze zakoupit vícedílné obrazy v mnoha různých velikostech. V prodeji jsou například třídílné obrazy, čtyřdílné obrazy, také pětidílné obrazy a mimo jiné i sedmidílné obrazy hodící se zejména na chodbu nebo do obývacího pokoje.

Co se týče velikosti, jen vy se musíte rozhodnout, jaká velikost vám vyhovuje a jakou zrovna potřebujete. Ale při výběru motivů vám můžeme pomoct.

 

 

Jaké jsou moderní motivy?

 

 

K moderním motivům patří zejména města. Obrazy měst volí do své první domácnosti každý mladý pár, ale samozřejmě nejedná se o jediný motiv, který je vhodný do moderních domácností. Krásné jsou také obrazy krajiny, konkrétně třeba květin nebo lesů. Nejen, že vypadají velmi stylově, ale také jsou uklidňující.

K moderním motivům patří také motivy 3D obrazů. Jsou to krásné obrazy, jež jsou považovány za odraz aktuální doby. Abstrakce je taktéž moderní, ale nehodí se do každé místnosti domu.

 

 

Kde vícedílné obrazy na stěnu zakoupím?

 

 

Obrovskou, krásnou a pestrou nabídku má pro vás třeba obchod topobrazy.cz, kde najdete obrazy různých velikostí, rozměrů a v mnoha motivech. Rozhodnete se pro sedmidílnou krajinu nebo zůstanete u třídílného města? Či zvolíte obraz zcela jiný?

 

Zdroj:https://www.pressweb.cz/


 
tisk/poslat emailem
Články k oboru
Katalog firem Uniform - reklamní banner
 
 
 
Spolupracujeme:
logo Pressweb logo Pořadatel veletrhů: ABF, a.s. logo Cestovatelé Lucie a Michal logo Divadlo Na Fidlovačce logo Cykloknihy logo peníze
logo Život dětem logo Terinvest logo Divadlo U 22