logo UNIFORM
ozdobná linka UNIFORM
vydavatelství inzertních periodik
navštívených stránek: 36486300 | 2020
Katalog firem Uniform - reklamní banner

Žaluzie nebo rolety?

Žaluzie nebo rolety?

 

 

Stínící technika je pojem, který se v současné době řeší stále více a více. Jak doba pokračuje, můžeme si čím dál více vybírat. Už dávno totiž neplatí, že bychom se v otázce stínící techniky museli spokojit pouze se závěsy, jako tomu bývalo dříve. Ano, kdysi byly těžké a mohutné závěsy nedílnou součástí snad každé domácnosti, ale teď je to jinak! Dneska totiž máte na výběr z několika možností, díky čemuž se stínící technika stává nejen praktickým, ale i estetickým prvkem domácnosti!
 
 

Věčné dilema: žaluzie nebo rolety?

 

 

Když se řekne stínící technika, mnoho lidí jako úplně první možnost napadnou žaluzie. Je pravda, že na ty někteří z nás nedají dopustit, čemuž hraje do karet i skutečnost, že žaluzie, jak je známe dnes, ušly za dobu své existence pořádný kus cesty a dnes nám mohou nabídnout mnohem více, nežli tomu bývalo kdysi. Pokud jde o rolety, tak i u těch musíme vyzdvihnout pokrok, který za poslední roky udělaly. Rolety kdysi sloužily dobře, ale pokud šlo o jejich design, kdo si je pamatuje, ten nám potvrdí, že nebylo moc o co stát.

 

 

Pro co se rozhodnout?

 

 

Možná i vy řešíte, jestli jsou lepší žaluzie, nebo rolety. Zde se asi vyplatí zmínit, že každá varianta má něco do sebe, což ví i výrobce stínící techniky systemcompany.cz, na jehož stránkách obě již zmíněné stínící techniky najdete – a kromě nich i řadu dalších. Pokud jde o žaluzie, zmíníme, že kromě těch klasických se dnes můžete rozhodnout pro žaluzie vertikální, které jsou vhodné pro velké skleněné plochy. Oblíbené jsou i plisé žaluzie, které jsou skvělou volbou do moderního interiéru, kde okamžitě vyniknou.

 

 

A co rolety?

 

 

Ani roletám se rozhodně nedá upřít, že za dobu své existence udělaly pořádný kus kupředu. Nevzhledné a nepraktické látky byly nahrazeny modernějšími, vzdušnějšími a praktičtějšími materiály, které se dobře udržují čisté a navíc moc pěkně vypadají. I mezi roletami si můžete vybírat, zmíníme například screenové rolety, vnitřní rolety a určitě nezapomeneme ani na venkovní rolety.

 

Zdroj:https://www.pressweb.cz/tiskova-zprava/39201913994-zaluzie-nebo-rolety


 
tisk/poslat emailem
Články k oboru
Katalog firem Uniform - reklamní banner
 
 
 
Spolupracujeme:
logo Pressweb logo Pořadatel veletrhů: ABF, a.s. logo Cestovatelé Lucie a Michal logo Divadlo Na Fidlovačce logo Cykloknihy logo peníze
logo Život dětem logo Terinvest logo Divadlo U 22