logo UNIFORM
ozdobná linka UNIFORM
vydavatelství inzertních periodik
navštívených stránek: 36543546 | 2020
Katalog firem Uniform - reklamní banner

Vzduch v bytě je důležitý … a dají se s ním dělat zázraky

Vzduch v bytě je důležitý … a dají se s ním dělat zázrakyVzduch v bytě je důležitý … a dají se s ním dělat zázrakyVzduch v bytě je důležitý … a dají se s ním dělat zázrakyVzduch v bytě je důležitý … a dají se s ním dělat zázrakyVzduch v bytě je důležitý … a dají se s ním dělat zázrakyVzduch v bytě je důležitý … a dají se s ním dělat zázraky

 

 CA1000 čistička vzduchu s vestavěným ionizátorem

 00

 

Nabízí čtyři stupně filtrace a disponuje lampou s UV zářením, díky které dokáže zlikvidovat škodlivé bakterie, viry a plísně a ionizátorem, který pomocí elektrického výboje zvyšuje množství iontů ve vzduchu a tím přispívá k jeho lepšímu čištění. Praktický časovač lze nastavit na 2, 4 a 8 hodin nebo na nepřetržitý provoz. Cena: 3.499 korun.

 

 

ZVLHČOVAČE VZDUCHU

 

 

  • v době topné sezóny efektivně zvlhčují vzduch v přesušených prostorách
  • ideální pomocník při nachlazení a aktuálních respiračních potížích
  • modely s aromadifuzérem lze využít i k aromaterapii

 

 

 

ZV1010 zvlhčovač vzduchu s aromadifuzérem 2v1 – NOVINKA

 

 

Svým kompaktním rozměrem a elegantním designem zapadne tento ultrazvukový model do každé domácnosti. Má dvě možnosti nastavení intenzity páry, nádržku o objemu 1,2 l a v provozu vydrží až 60 hodin. Jeho součástí je i aromadifuzér, kam stačí přidat pár kapek esenciálního oleje a vzduch v místnosti bude nejen vonět, ale i léčit. Zvlhčovač lze navíc použít i jako noční světlo a to hned v 7 barevných odstínech. Cena: 999 korun.

 

 

 

ZV2000 zvlhčovač vzduchu s ionizátorem

 

 

Je vhodný do místnosti cca 50 m2, má možnost nastavení studené nebo teplé páry a 3 stupně intenzity proudění. Navolit lze i stupně vlhkosti a to 45, 55 nebo 65 %. Při dosažení požadovaného stupně se přístroj automaticky vypne anebo naopak zapne, když vlhkost klesne. Objem nádobky zvlhčovače je 5 litrů, maximální doba provozu 15 hodin a používanou vodu prohání přes japonský filtr, který zachytí až 90 % nečistot z vodního kamene. Cena: 2.999 korun.

 

 

 

 

 

ZV1000 zvlhčovač vzduchu

 

 

Ultrazvukový kousek vytváří takzvanou studenou páru. Má dvě možnosti nastavení intenzity páry a nádržku o objemu 0,7 litru, se kterou vydrží pracovat až 10 hodin.  Je určen do místností kolem 15 m2 a v noci umí prostor rozjasnit jemným nočním světlem. Cena: 699 korun.

 

 

 

ODVLHČOVAČE VZDUCHU

 

 

  • účinně snižují a redukují vzdušnou vlhkost
  • zabraňují vzniku plísní

 

 

OV2000 odvlhčovač vzduchu s ionizátorem

 

 

Více na www.my-concept.cz

 

 

___________________________________________________________________________________________

O značce Concept

Společnost Jindřich Valenta – Concept a její značka Concept se řadí mezi přední výrobce a dodavatele domácích elektrospotřebičů v České republice, na Slovensku a v Polsku. Hlavními prioritami této české značky jsou vysoká technická kvalita produktů, moderní design a rychlý servis. Díky dlouhodobým odborným zkušenostem vyvinula společnost Jindřich Valenta – Concept vlastní komplexní soubor pravidel, tzv. Concept Quality Control System, dohlížející na vyso kou kvalitu všech produktů.


 
tisk/poslat emailem
Články k oboru
Katalog firem Uniform - reklamní banner
 
 
 
Spolupracujeme:
logo Pressweb logo Pořadatel veletrhů: ABF, a.s. logo Cestovatelé Lucie a Michal logo Divadlo Na Fidlovačce logo Cykloknihy logo peníze
logo Život dětem logo Terinvest logo Divadlo U 22