logo UNIFORM
ozdobná linka UNIFORM
vydavatelství inzertních periodik
navštívených stránek: 48686364 | 2021
Katalog firem Uniform - reklamní banner

Jak si udělat z balkonu útulný koutek?

Jak si udělat z balkonu útulný koutek?

 

Toužíte po zahradě? Nebaví vás prázdný a špinavý balkon? Poradíme vám, jak z vašeho balkonu nebo lodžie vykouzlit vlastní soukromou oázu klidu.

 

 

Bydlíte v panelákovém bytě a chybí vám zahrada nebo terasa? Chcete se v létě opalovat a nechcete, aby na vás zíraly stovky dalších návštěvníků přeplněného koupaliště? Chcete mít svůj útulný koutek na čtení? I z balkonu nebo lodžie se dá vytvořit malá soukromá oáza!

 


Jak začít? Zbavte se nepořádku

 


Nejprve z balkonu či lodžie vyhoďte všechno nepotřebné harampádí, věšák na prádlo, zameťte a vytřete. Když uvidíte balkon čistý a prázdný, představte si, jak by podle vás měl vypadat. Laděný do bíla? Nebo spíše hodně barev a vzorů dohromady? Chcete si z něj vytvořit místečko jen pro sebe, nebo na balkoně chcete snídat se svou drahou polovičkou?

 Až budete mít v hlavě přibližnou představu, dejte se do práce. Nebojte se recyklovat. Sezení se dá vyrobit třeba z palet a polštářů, z lehátek, ze starých krabic, fantazie se meze nekladou. Určitě budete potřebovat stoleček, na odložení hrnku kávy, skleničky vína nebo třeba rozečtené knížky.

 


Doplňky tvoří atmosféru

 Atmosféru dotvoří vonné svíčky, květiny, plakáty nebo lapače snů. Nebojte se si s dekoracemi pohrát. Využijte třeba starý žebřík, přetřete ho libovolnou barvou a využijte jako stojan pro květiny nebo jiné dekorace. Staré fotky můžete vyndat z rámečků a připevnit dřevěnými kolíčky na prádlo k provázku a ten natáhnout na zeď. Všechny vaše vzpomínky tak budete mít na dohled.

 Určitě se neobejdete bez spousty různých malých polštářků, huňaté deky a světýlek. Nejen svíček v různých ozdobných svícíncích, ale i malinkatých žároviček či lampionků rozvěšených všude okolo. Ty dotváří tu nejútulnější atmosféru. A pokud máte doma kytky, nebojte se je přesunout na balkon a vytvořit si tam hezkou zimní zahradu.

 TIP: Aby tomu nic nechybělo, nechte si svou panelákovou lodžii bezrámově zasklít od profesionálů, aby vám na váš úžasný koutek nenapršelo, aby vám bylo vždy teplo nebo abyste se o něj nemuseli dělit s poletujícím hmyzem.

 

Zdroj:https://damskaliga.cz/jak-si-zutulnit-a-zamilovat-svuj-balkon-nebo-lodzii/


 
tisk/poslat emailem
Články k oboru
Katalog firem Uniform - reklamní banner
 
 
 
Spolupracujeme:
logo Pressweb logo Pořadatel veletrhů: ABF, a.s. logo Cestovatelé Lucie a Michal logo Divadlo Na Fidlovačce logo Cykloknihy logo peníze
logo Život dětem logo Terinvest logo Divadlo U 22 logo GrilyKrby