logo UNIFORM
ozdobná linka UNIFORM
vydavatelství inzertních periodik
navštívených stránek: 36477419 | 2020
Katalog firem Uniform - reklamní banner

Opatřete vaše nehty výrazným zdobením

Opatřete vaše nehty výrazným zdobením

 

Péče o nehty je v dnešní době běžnou praxí. Každá žena chce okouzlit a oslnit svoje okolí. Zvláště jste-li manažerka a pracujete s lidmi, je pro vás upravený vzhled jistě velmi důležitý. Dost dobře není možné přijít do práce neupravená. S pravidelnou péčí je spousta práce a je potřeba čas, který většina z nás nemá. Proto existuje velké množství kosmetických salonů, kde se o náš vzhled postarají povolanější a my můžeme mezitím v klidu relaxovat.

Do kosmetických služeb patří samozřejmě také péče o ruce a nehty. Vaše nehty přece musí být dokonalé jako vy. Nehtové designerky vám na vašich nehtech vykouzlí pokaždé nové originální motivy. Jak to dělají? Základem úspěchu jsou šikovné ruce, kreativita a v neposlední řadě kvalitní pomůcky. Pro gelové nehty je třeba mít prvotřídní UV gely, na modeláž akrylových nehtů zase musíte mít správný akrylový pudr. Nehtové designerky se často spoléhají na osvědčeného dodavatele pomůcek pro nehtovou modeláž MagicNails.cz.

MagicNails.cz je internetový obchod, kde můžete nakoupit vše pro vaše nehty na profesionální i laické úrovni. Od kvalitních pilníků a štětečků nabízí MagicNails.cz veškeré potřeby pro běžnou manikúru a modeláž nehtů UV gelem i akrylem. Pro výsledný efekt nehtů je velmi důležité také zdobení. Některé ženy si potrpí na barevné laky, jiné preferují přírodní vzhled nehtů doplněný pouze decentní dekorací.

Zdobení nehtů je celá věda, do které musí každá nehtová designerka proniknout. Na http://www.magicnails.cz si můžete vybrat z desítek různých druhů zdobení na nehty. Sortiment zboží je neustále doplňován novými výrobky, aby byl každý zákazník spokojen. Vyberte si z nabídky některý lak na nehty. Žhavou novinkou jsou magnetické laky na nehty a laky chameleon, které na vašich nehtech vykouzlí neobvyklé vzory. Nechte vaše nehty hýčkat.

Zdroj:http://www.firmy-sobe.cz
Zdroj foto:http://www.magicnails.cz

 


 
tisk/poslat emailem
Články k oboru
Katalog firem Uniform - reklamní banner
 
 
 
Spolupracujeme:
logo Pressweb logo Pořadatel veletrhů: ABF, a.s. logo Cestovatelé Lucie a Michal logo Divadlo Na Fidlovačce logo Cykloknihy logo peníze
logo Život dětem logo Terinvest logo Divadlo U 22