logo UNIFORM
ozdobná linka UNIFORM
vydavatelství inzertních periodik
navštívených stránek: 36477474 | 2020
Katalog firem Uniform - reklamní banner

Dobrý výběr kosmetiky je důležitý

Dobrý výběr kosmetiky je důležitý

 

V dnešní době, kdy jsou obchody zaplaveny nepřeberným množstvím kosmetiky, je těžké vybrat si ten správný výrobek. Pokud sáhnete po přírodní kosmetice, která má ještě navíc certifikaci CPK bio, určitě neprohloupíte. U kosmetiky s certifikací CPK bio máte jistotu, že je vyrobena čistě z přírodních surovin nebo z biosurovin z ekologického zemědělství. V České republice je prvním certifikovaným zástupcem přírodní bio kosmetika Saloos. Je na trhu již 19 let a zakládá si na tom, aby její výrobky obsahovaly co možná nejvyšší podíl přírodních látek a byly tak zdraví maximálně prospěšné.

Kosmetika, která nikdy nezklame
Kosmetické výrobky značky Saloos neobsahují suroviny z mrtvých zvířat, geneticky modifikované suroviny ani ropné produkty nebo silikony. Díky ryze přírodnímu složení je vhodná pro všechny věkové kategorie. Kosmetika Saloos dovede Vaši pleť k dokonalosti bez zbytečných syntetických vonných, konzervačních a barvících přísad.

Přírodní produkty pro každého
Vyzkoušet můžete třeba květinové pleťové vody z máty peprné, levandule, rozmarýnu nebo meduňky. Za zmínku stojí výjimečné bio Karité balzámy z bio bambuckého másla. K relaxaci Vám poslouží tělové a masážní oleje Saloos. Jako doplněk pro zpříjemnění atmosféry se skvěle hodí 100% čistě přírodní éterický olej.

Chcete probudit svou pleť k životu? Pomůže Vám bio regenerační obličejový olej. V nabídce jsou oleje z jasmínu, levandule, heřmánku, meduňky a spousty dalších rostlin. Kosmetika Saloos myslí i na děti. Jemnou dětskou pokožku potěší dětské rostlinné oleje, které pečují o celé tělo.

Kosmetika Saloos nevyvolává alergické reakce, proto je vhodná i pro alergiky. Dopřejte své pleti kvalitní péči s přírodní kosmetikou Saloos. Dokáže ji probudit k životu, zpomalit stárnutí i chránit před škodlivými vlivy životního prostředí.

Zdroj:http:www.mojeclanky.cz
Zdroj foto:http://www.kosmetika-vitaminy.cz


 
tisk/poslat emailem
Články k oboru
Katalog firem Uniform - reklamní banner
 
 
 
Spolupracujeme:
logo Pressweb logo Pořadatel veletrhů: ABF, a.s. logo Cestovatelé Lucie a Michal logo Divadlo Na Fidlovačce logo Cykloknihy logo peníze
logo Život dětem logo Terinvest logo Divadlo U 22