logo UNIFORM
ozdobná linka UNIFORM
vydavatelství inzertních periodik
navštívených stránek: 36477253 | 2020
Katalog firem Uniform - reklamní banner

Jaké spodní prádlo se hodí k vaší postavě?

Jaké spodní prádlo se hodí k vaší postavě?

 

Než začnete přemýšlet nad variantami spodního prádla, je důležité se zamyslet nad vaší postavou. Poradíme vám jak určit typ právě té vaší a jaké spodní prádlo se na vás hodí.

Prvním typem je obrácený trojúhelník. Charakteristické jsou širší ramena, větší poprsí, užší boky a dlouhé nohy. Právě vaše krásné nohy potřebujete zvýraznit - a to se vám povede kalhotkami s vysokým střihem (sedět vám budou bokové). I vaše prsa si zaslouží pozornost, proto dbejte na správný výběr podprsenky. Pokud máte větší poprsí, je lepší vyvarovat se těch s vycpávkami, tak na svůj dekolt příliš upozorňujete a vznikla by výraznější nerovnost mezi spodní a vrchní částí těla.

Dalším typem jsou přesýpací hodiny. Ženy s tímto typem postavy mají výraznější poprsí, úzký pas a větší pozadí (často i nohy). Pro zvýraznění vašeho poprsí zkuste ozdobnou podprsenku a pro váš zadeček tanga.

Žena s takzvaným typem hruška má úzká ramena, menší poprsí, úzký pas a plná stehna. Vyzkoušejte push-up ozdobnou podprsenku pro zvětšení poprsí. K optickému zúžení vašich boků pomohou šortkové kalhotky.

Posledním typem postavy je rovný a úzký typ (někdy také tzv. chlapecká postava). Push-up podprsenka vám pomůže vytvořit neodolatelný dekolt a tanga vám vytvoří boky a výraznější pozadí.

Zdroj:http://www.firmy-sobe.cz
Zdroj foto:http://www.kalhotky.cz


 
tisk/poslat emailem
Články k oboru
Katalog firem Uniform - reklamní banner
 
 
 
Spolupracujeme:
logo Pressweb logo Pořadatel veletrhů: ABF, a.s. logo Cestovatelé Lucie a Michal logo Divadlo Na Fidlovačce logo Cykloknihy logo peníze
logo Život dětem logo Terinvest logo Divadlo U 22