logo UNIFORM
ozdobná linka UNIFORM
vydavatelství inzertních periodik
navštívených stránek: 36477348 | 2020
Katalog firem Uniform - reklamní banner

Minerální make-up je in, vyberte si s Lily Lolo ten správný odstín

Minerální make-up je in, vyberte si s Lily Lolo ten správný odstín

 

Britská značka Lily Lolo přináší na český trh speciální startovací sady minerálních make-upů, s jejichž pomocí si snadno můžete vybrat ten správný odstín.

 

Sady jsou k dispozici ve třech barevných variacích. Kromě tří odstínů minerálního make-upu obsahují také malou verzi klasického štětce kabuki pro dokonalé nanesení make-upu a vzorek hedvábného pudru Flawless Silk. Ten rozptyluje světlo a pomáhá tak redukovat viditelnost jemných vrásek a nedokonalosti pleti. Jako všechny výrobky Lily Lolo mají i make-upy 100% přírodní složení, jsou vhodné i pro vegetariány a vegany a nejsou testovány na zvířatech.

glo

Minerální make-up vypadá jako běžný sypký pudr, ale na rozdíl od něj má výraznou krycí schopnost. Vyhovuje všem typům pleti, i citlivé a problematické. Neucpává póry, umožňuje kůži dýchat a nezvýrazňuje vrásky. Minerální make-up je velmi odolný a vydrží bezchybný po velmi dlouhou dobu. Poskytuje pleti přirozenou ochranu proti škodlivému UV záření ve výši SPF 15 a díky obsahu minerálů také pomáhá zlepšovat stav pleti.


Startovací sady jsou určeny pro následující barvu pleti a obsahují tyto odstíny:

 

Světlá pleť
odstín Blondie, Barelly Buff a China Doll

 

Středně světlá pleť


 

Středně tmavá pleť
odstín Cookie, Warm Honey a Popcorn

 

Minerální make-up Lily Lolo neobsahuje žádné agresivní syntetické látky, nanočástice, parabeny, chlorid-oxid bismutitý, umělá barviva, parfemaci ani konzervanty. Neobsahuje mastek ani kukuřičný škrob, které pleť jednak vysušují a jednak vytvářejí nepřirozený „přepudrovaný" vzhled. Jako všechny výrobky Lily Lolo má i make-up 100% přírodní složení.

 

 

O společnosti Heaven4skin

Společnost se specializuje na dovoz a prodej přírodní a bio kosmetiky na náš trh. Je distributorem anglické značky Essential Care a Lily Lolo pro Českou republiku. Ve svém internetovém obchodě dále nabízí širokou řadu kosmetických přípravků značek Inika, Sophyto, Barefoot Botanicals a Raw Gaia.
odstín Warm Peach, In the Buff a Candy Cane


 
tisk/poslat emailem
Články k oboru
Katalog firem Uniform - reklamní banner
 
 
 
Spolupracujeme:
logo Pressweb logo Pořadatel veletrhů: ABF, a.s. logo Cestovatelé Lucie a Michal logo Divadlo Na Fidlovačce logo Cykloknihy logo peníze
logo Život dětem logo Terinvest logo Divadlo U 22