logo UNIFORM
ozdobná linka UNIFORM
vydavatelství inzertních periodik
navštívených stránek: 36477167 | 2020
Katalog firem Uniform - reklamní banner

Dlouhé nehty s pomocí gelu

Dlouhé nehty s pomocí gelu

 

Mít upravené ruce je základem, ruce jsou vaší vizitkou a je potřeba o ně pečovat. To je jasné snad každé ženě. Proto většina z nich touží po krásných a upravených dlouhých nehtech. Ty ale mnohdy nepřicházejí od přírody. Současným trendem se proto staly gelové nehty, které zvládnou nahradit, co příroda zanedbala.

 

Pakliže máte měkké, třepící se a lámavé nehty, můžete si nechat aplikovat nehty z gelu a vaše ruce budou vypadat opět dokonale. Gelové nehty si ale zvládnete se správným vybavením udělat doma sami. Je to poměrně jednoduché a této možnost využívá stále větší množství žen a dívek. Vše co k tomu potřebujete, můžete koupit například v internetovém obchodě nehtyprofi.cz. Najdete tu tak samotné gely, tak i potřebné přístroje na modeláž nehtů a další vybavení, jako jsou pilníky, lepidla, leštičky a další. S gelovými nehty by mělo být možno dělat všechno jako obvykle a to včetně klasických domácích prací a manuálních činností. Je ovšem potřeba dávat pozor.

 

Na nehty z gelu se nesmí nikdy používat manikůrní nůžky, vždy jen pilníčky a to i v případě, že se vám nehet nějakým způsobem poškodí. K tvorbě a nehtů se běžně používají šablony na modeláž nehtů, s kterými je jejich tvarování mnohem jednodušší. Jestliže máte nehty již vytvarované, čeká vás ta zábavnější část, a tou je jejich zdobení. Je možné využít speciální laky na nehty, razítka, kuličky na zdobení nehtů a další.

 

Zdroj:http://www.pressweb.cz
Zdroj foto:http://www.nehtyprofi.cz


 
tisk/poslat emailem
Články k oboru
Katalog firem Uniform - reklamní banner
 
 
 
Spolupracujeme:
logo Pressweb logo Pořadatel veletrhů: ABF, a.s. logo Cestovatelé Lucie a Michal logo Divadlo Na Fidlovačce logo Cykloknihy logo peníze
logo Život dětem logo Terinvest logo Divadlo U 22