logo UNIFORM
ozdobná linka UNIFORM
vydavatelství inzertních periodik
navštívených stránek: 36477439 | 2020
Katalog firem Uniform - reklamní banner

Dopřejte si oslnivý úsměv!

Dopřejte si oslnivý úsměv!

 

Nepodceňujte správnou hygienu dutiny ústní. Ne každý člověk ví, jak si správně vyčistit zuby. Mnohdy to dělají i nevědomě. My vám poradíme, jak se dobře starat o zoubky. Dopřejte si konzulatci s odborníkem na hygienu v Grand Detal Clinic. Od nás budete odcházet plný vědomostí o správné péči o zuby.

 

Kartáček někdy nestačí!

Spolehněte se na estetickou stomatologii! Zajistíme vám krásný úsměv jako americká hvězda. Trápí vás kazivost zubů či dědičná paradentóza? Nebo kouříte a zežloutly vám zuby? V Grand Dental Clinic vám pomohou.

 

Jak to funguje v estetické stomatologii?

Nejdříve musíme vědět index krvácivosti dásní. V rámci služeb provedeme i změření potencionálního usazování zubního kamene a odstraníme zubní plak a naddásňový zubní kámen pomocí ultrazvuku. Máte pigmentové skrvny na zubech? Ty odstraníme pomocí pískování.

 

Úsměv, který jen tak někdo nemá!

Máte rádi originální věci? Máme pro vás tip, jak mít pří úsměvu něco jedinečného. Zkuste dentální šperky! Ty váš zářivý úsměv ještě zkrášlí. Bezbolestně vám dentální šperky aplikujeme pomocí adhezní techniky, která nepoškozuje sklovinu. Celá akce trvá 30 minut. Dentální šperky vám však vydrží více než rok. Mějte diamantový úsměv díky Grand Dental Clinic.

 


 
tisk/poslat emailem
Články k oboru
Katalog firem Uniform - reklamní banner
 
 
 
Spolupracujeme:
logo Pressweb logo Pořadatel veletrhů: ABF, a.s. logo Cestovatelé Lucie a Michal logo Divadlo Na Fidlovačce logo Cykloknihy logo peníze
logo Život dětem logo Terinvest logo Divadlo U 22