logo UNIFORM
ozdobná linka UNIFORM
vydavatelství inzertních periodik
navštívených stránek: 36477197 | 2020
Katalog firem Uniform - reklamní banner

Za rovnátka se stydět nemusíte - ortodoncie Vám vrátí úsměv na tvář!

Za rovnátka se stydět nemusíte - ortodoncie Vám vrátí úsměv na tvář!

 

Ortodoncie je úzce specializovaný druh zubního lékařství, který se zabývá diagnostikou, prevencí a samozřejmě i léčbou zubních či obličejových anomálií. Pokud Vás tedy trápí křivé zuby, mezery nebo třeba špatné rozložení zubů, obraťte se na specializované odborníky!

 

 

Křivé zuby bývají nejčastější anomálií, kterou se ortodoncie zabývá. Jen málokdo se narodil s perfektně rovnými zuby, tak proč přírodě trochu nepomoct? Nejedná se však jen o estetické vylepšení, ortodoncie Vám pomůže i ze zdravotního hlediska.

 

Už se nemusíte stydět mluvit a smát s otevřenými ústy a trpět tak zbytečnými komplexy. Odborná péče Vám zajistí dokonalý úsměv jako z amerického filmu.

 

 

Nejčastějším řešením křivých zubů jsou rovnátka. Většinou se aplikují fixní keramické, kovové anebo snímatelné. První dva druhy se používají především u dospělých pacientů, nejvíce pak keramické, jelikož jsou v ústech takřka neviditelné a to je přáním každého klienta. Ani v dospělosti se tedy za rovnátka nemusíte stydět.

 

Ortodoncie však říká, že s léčbou křivých zubů je nejlepší začít již v raném dětství, nejlépe okolo 8 až 12 let. V této době je čelist i chrup ve vývoji a dá se s ním lehce pracovat a upravovat ho do požadovaných forem. Takto včasná léčba ušetří dítěti spoustu komplikací, které by se mohly projevovat s postupem času.

 

 

Správná ortodontická léčba Vám tedy zajistí krásný, zdravý a především rovný chrup. Narovnáním se zlepší také vzhled obličeje a napravením skusu docílíte zlepšení žvýkání. Špatný skus může vést také ke ztrátě zubů, napravením je tedy preventivně chráníte. Zdravotně si polepší také Vaše dásně. A to je hned několik důvodů proč začít křivé zuby okamžitě řešit! Navíc se budete cítit skvěle po psychické stránce, začnete si víc věřit a usmívat se na lidi kolem sebe. Tak neváhejte, udělejte něco pro své zdraví a navštivte nějakou stomatologickou kliniku.

 

Zdroj:http://www.pressweb.cz


 
tisk/poslat emailem
Články k oboru
Katalog firem Uniform - reklamní banner
 
 
 
Spolupracujeme:
logo Pressweb logo Pořadatel veletrhů: ABF, a.s. logo Cestovatelé Lucie a Michal logo Divadlo Na Fidlovačce logo Cykloknihy logo peníze
logo Život dětem logo Terinvest logo Divadlo U 22