logo UNIFORM
ozdobná linka UNIFORM
vydavatelství inzertních periodik
navštívených stránek: 36484774 | 2020
Katalog firem Uniform - reklamní banner

Každá žena je krásná, uvědomte si to i Vy

Každá žena je krásná, uvědomte si to i Vy

 

Pravidelně se na nás z magazínů a reklamních poutačů dívají vyretušované "krásky", při kterých jen bledneme závistí. Tyto ikony nám dávají najevo, že v dnešním světě není místo na přirozenou krásu. I když to většina z nich popírá, za svůj půvab vděčí jen stylistům, vizážistům a také plastickým chirurgům. Svou práci samozřejmě odvedou i počítačoví machři, kteří zasáhnou tam, kde to jiný vzdávají. Takto vylepšená modelka, nebo herečka je světu prezentována jako přirozená krása. Výhodou je, že na jedné celebritě si vydělá hned několik lidí. Nicméně velmi smutné je, že obyčejné ženy se pod tímto tlakem cítí neatraktivní, a až příliš se zabývají vlastním vzezřením.

 

Pod tímto vlivem trpí zejména ženská psychika. Často stačí málo, i drobná poznámka a komplex je na světě. Díky tomu se stále častěji vyskytuje i v našich končinách anorexie, nebo bulimie a různé deprese způsobeny právě nereálnými požadavky na vlastní tělo. Podobný stres si tedy často děláme samy, i když většina z nás velmi dobře ví, že tento ideál je umělý. Pokud se však z jakéhokoli důvodu příznaky deprese objeví, třeba to řešit. Podobné stavy ničí nejen naši krásu, ale i nás. Pokud již roky trpíte díky menšímu poprsí, vyřešte to s pomocí chirurgů. I ti zajistí zvětšení prsou, které i mezi obyčejnými ženami vystupuje do popředí.

 

 

Zátěží pro naši psychiku jsou i skryté nedokonalosti, labioplastika od mgmmedical.sk, může přinést bohatší sexuální život i Vám.

 

Více o zákrocích plastické chirurgie naleznete zde.

 

Zdroj:http://www.pressweb.cz 
Zdroj foto: http://www.mgmmedical.sk/


 
tisk/poslat emailem
Články k oboru
Katalog firem Uniform - reklamní banner
 
 
 
Spolupracujeme:
logo Pressweb logo Pořadatel veletrhů: ABF, a.s. logo Cestovatelé Lucie a Michal logo Divadlo Na Fidlovačce logo Cykloknihy logo peníze
logo Život dětem logo Terinvest logo Divadlo U 22