logo UNIFORM
ozdobná linka UNIFORM
vydavatelství inzertních periodik
navštívených stránek: 36477379 | 2020
Katalog firem Uniform - reklamní banner

Krásné ruce jsou otázkou vkusu

Krásné ruce jsou otázkou vkusu

 

Pro krásu dělá hodně žen první poslední. Je ale vždycky otázkou vkusu, co připadá lidem krásné, decentní nebo extravagantní. Jsou sice jisté obecné představy, ale neměl by se jimi nikdo nechat ovlivnit navzdory svému úsudku a hlavně pocitu. Pokud se člověk cítí dobře, dobře také vyzařuje a vypadá. Celkový dojem pak dělají drobné detaily naskládané dohromady. Proto jsou pro většinu žen důležité i relativní detaily, jako jsou nehty.

 

Současné trendy velí jednoznačně dobře upravené, přiměřeně dlouhé nehty s krásnou manikúrou. S délkou nehtů to není vždycky snadné, protože vám nehty třeba nemusejí dorůst. Umělé nehty jsou ale hodně dobrým řešením. Hlavní vlnou, která splňuje hodně věrnou podobu normálních nehtů. Zapotřebí jsou k jejich tvorbě a modeláži hlavně speciální uv gely na nehty. Z nich se s pomocí šablon, lepidel a dalších pomůcek, k nimž obyčejně patří také uv lampa, vytvarují krásné nehty přesně podle vašich požadavků.

 

 

Množství fotogalerií gelových nehtů jenom dokazuje, jak trendy a módní gelové nehty jsou a jak úžasně mohou vypadat. Nehty je možné vyzdobit na množství způsobů. Používají se k tomu především laky, nalepovací dekorace, malování. Úžasných efektů se dá docílit s použitím zirkonů na zdobení nehtů, které dávají rukám slavnostní a třpytivý vzhled.

 

 

S gelovými nehty se přitom dá poměrně běžně fungovat. Díky své podstatě z gelu jsou pružné a ohebné, takže vydrží více. To ale neznamená, že by nemohly dojít k poškození. Výhodou proto je mít doma vlastní sadu a v případě potřeby si nehty moci opravit namísto placení manikérce. Sady na tvorbu a zdobení gelových nehtů se dají pořídit za hodně rozumné částky, i když záleží, co všechno taková sada obsahuje. Jsou jednoduché pouze se základním vybavením, i obsáhlejší. Dokupovat jdou také jednotlivé zdobicí prvky.

 

Zdroj:http://www.pressweb.cz
Zdroj foto:http://www.nehtyprofi.cz


 
tisk/poslat emailem
Články k oboru
Katalog firem Uniform - reklamní banner
 
 
 
Spolupracujeme:
logo Pressweb logo Pořadatel veletrhů: ABF, a.s. logo Cestovatelé Lucie a Michal logo Divadlo Na Fidlovačce logo Cykloknihy logo peníze
logo Život dětem logo Terinvest logo Divadlo U 22