logo UNIFORM
ozdobná linka UNIFORM
vydavatelství inzertních periodik
navštívených stránek: 36477446 | 2020
Katalog firem Uniform - reklamní banner

Péče o tělo od Conceptu

Péče o tělo od Conceptu

 

Každý si přeje dobře vypadat a dobře se cítit. Péči o tělo a vlasy vám ulehčí chytří pomocníci od značky Concept. A protože i oni dobře vypadají, bude díky nim vaše koupelna hezčí.

 

 

Žehlička na vlasy VZ 1320 a vysoušeč vlasů VV 5720

Žehlička na vlasy i fén značky Concept hravě pomohou se stylingem účesu. Žehlička na vlasy Concept VZ 1320 se velmi rychle zahřeje a její 2,2 cm široké desky s keramickým povrchem dodají vlasům hedvábný intenzivní lesk. Má elektrickou regulaci teploty (150 až 230 stupňů) s LED displejem, 2 tlačítka pro přesné nastavení teploty a třímetrový přívodní kabel. Vysoušeč vlasů VV 5720 předvede profesionální výsledky od vysoušení a formování vlasů až po samotnou fixaci účesu. Má 2 rychlosti proudění vzduchu, 3 stupně nastavení teploty vzduchu a snadno čistitelnou ochrannou mřížku proti zachytávání vlasů. Umožňuje také studený šok COOL pro lepší fixaci účesu. Přívodní kabel je 1,8 metru dlouhý a fén má i závěsný kroužek a bezpečnostní termostat. Oba spotřebiče se vyrábí ve třech svěžích barevných provedeních.

Cena: VZ 1320 - 599 Kč. VV5720 - 599 Kč

kulma

fen

  

  

  

Masážní vana s pedikúrou MV 7140

Díky 336 masážním bodům, 4 masážním válečkům a funkcí dohřívání vody zvládne masáž unavených nohou v pohodlí domova. Má 3 provozní funkce pro zlepšení prokrvení pokožky a krevního oběhu v oblasti chodidel - masáž, infračervené světlo a vzduchové bublinky. Vana vyniká i velmi bohatou výbavou pro pedikúru, která obsahuje pemzu, masážní kartáček a masážní kuličkový nástavec. Vybavena je i praktickým označením výšky hladiny vody, okrajem pro snadné vylévání vody a protiskluzovými nožičkami.

Cena: 999 Kč

masaz

  

  

  

Zastřihovací set Concept ZA 7020

Nabízí veškeré funkce pro téměř profesionální stříhání, holení a úpravu nechtěných chloupků, se kterými se můžete diskrétně vypořádat v domácím prostředí. Přístroj vydrží na jedno nabití až 45 minut nepřetržitého provozu. Bohaté příslušenství nabízí dva nástavce pro střih vlasů, čtyřpolohovací nástavec pro úpravu vousů a zastřihovač na nosní a ušní chloupky.

Cena: 699 Kč

zastri

  

  

  

Kulmofén KF 1310

Atraktivní barevné provedení s 2 rychlostmi, 3 stupni teploty a možností výměny kartáče na dva průměry (20 a 10 mm), to je barevný kulmokartáč od Conceptu. Má i praktické závěsné očko a přívodní kabel, který lze otáčet o 360 stupňů.

Cena: 399 Kč

   kulmofen

 

 

 

Všechny produkty lze koupit na http://www.my-concept.cz/

 

 

O značce Concept

Společnost ELKO Valenta a její značka Concept se řadí mezi přední výrobce a dodavatele domácích elektrospotřebičů v České republice, na Slovensku a v Polsku. Hlavními prioritami české značky Concept jsou vysoká technická kvalita produktů, moderní design a rychlý servis. Díky dlouhodobým odborným zkušenostem vyvinula společnost ELKO Valenta


 
tisk/poslat emailem
Články k oboru
Katalog firem Uniform - reklamní banner
 
 
 
Spolupracujeme:
logo Pressweb logo Pořadatel veletrhů: ABF, a.s. logo Cestovatelé Lucie a Michal logo Divadlo Na Fidlovačce logo Cykloknihy logo peníze
logo Život dětem logo Terinvest logo Divadlo U 22