logo UNIFORM
ozdobná linka UNIFORM
vydavatelství inzertních periodik
navštívených stránek: 36484756 | 2020
Katalog firem Uniform - reklamní banner

Co můžete udělat pro krásné nehty?

Co můžete udělat pro krásné nehty?

 

Dokonalá manikúra už dnes není podmíněna pouze vlastními zdravými nehty, které jsou dostatečně odrostlé, aby se s nimi dalo pracovat. Proč tedy nevyužít možností, které současný trh nabízí a nepořídit si atraktivní nehty již dnes?

 

Co pro ně musíte udělat?

 

Máte na výběr ze dvou možností. Buď využijete služeb některého nehtového salonu, kterých se rozrostlo spoustu po každém městě. Dělají v současné době tolik trendové gelové nehty, které mají několik výhod oproti dříve používaným tvrdým napodobeninám nehtů. Jsou totiž pružné a mnohem více připomínají skutečný nehet. V salonu vám gelové nehty nejenom vytvarují, ale také dokonale nazdobí podle vašeho přání. To je tedy jedna možnost. Je ovšem třeba počítat s cenou, která se bude pohybovat někde kolem pár set korun. Zhruba po měsíci je pak potřeba salon opětovně navštívit a nechat si nehty upravit. Vlastní nehty vám totiž stále odrůstají, čemuž se musejí uzpůsobovat také nehty gelové.

 

 

Nebo si nehtovou modeláž můžete zkusit zpracovat sami. Že k tomu nemáte potřebné pomůcky a nevíte, jak na to? Pomůcky se dají jednoduše koupit a to buď jako sada, což je vhodné pro začátečníky, nebo si můžete zakoupit jen vybrané pomůcky, které uznáte za vhodné. To si ale mohou dovolit spíše již zkušenější ženy a slečny. Sady jsou bezpečnou volbou, protože obsahují vždy alespoň základní potřeby, jsou dostupné ve více provedeních, s různým počtem pomůcek. Více individuálních nástrojů a dekoračních pomůcek můžete dokoupit vždy.

 Pokud jde o samotnou modeláž, návod můžete získat buď přímo od výrobce, nebo jsou k dispozici na internetu, stejně jako fotky gelových nehtů, kdyby vás nenapadalo, jak si nehty po jejich vytvarování nazdobit.

 

Zdroj:http://www.pressweb.cz
Zdroj foto:http://www.nehtyprofi.cz/


 
tisk/poslat emailem
Články k oboru
Katalog firem Uniform - reklamní banner
 
 
 
Spolupracujeme:
logo Pressweb logo Pořadatel veletrhů: ABF, a.s. logo Cestovatelé Lucie a Michal logo Divadlo Na Fidlovačce logo Cykloknihy logo peníze
logo Život dětem logo Terinvest logo Divadlo U 22